Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić by wyglądać na swój wiek???


Gość Marzix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat a oceniają mnie na 25:( Mam ciemną oprawe oczu duże niebieskie oczy ciemne długie włosy i chyba to mnie postarza:((( co robić jakich sztuczek makijazowych stosować zeby wyglądać na swoj wiek???powinnam zmienic kolor włosów zrobić balejege z odcieni brązów ....
Odnośnik do komentarza
hmmm niom prawda :) bo patrząc po dziewczynach co maja 18 lat lub wlasnie 24 nie wiem czym sie roznia :) ale spokojnie jest duzo co rozni sie najwazniejsze zeby sie nei wzorowac na kims czyli mlodszej czy starszej :) zwykly makijaz ciuchy wlasnie to od roznia też od 21 a 25 np. bo 21 ( bez obrazy nie mowie o tobie) moze jeszcze ubierac sie w rozwe rzeczy lub to wszytko czyli bolerka itp. co nastolatki :) albo wlasnie bardziej elegancko kobiecko jak Panie dziewczyny w wieku 25 :) na rozmowe o prace 25 nie ida z opaska na glowie balerinach tp ;) prawda :)? pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Gość crazyangelek
Mam 20 lat a wszyscy określają mnie jako 15 latke. :/ :/ :/ Jestem niska i oginalnie ciemny blond włosów mam ale teraz jasny bo zafarbowałam i nawet nie mam żadnego stylu ubierania haha. To śmieszne ale ja sie do tego nie nadaje. Pomocy :( :( :( Ubieram się normalnie, trudno to określić ale wcześniej było jeszcze gorzej. Musze coś ze sobą zrobić bo to mnie dobija. Jeśli ktoś jest chętny mi pomuc to z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Gość martunia1722
Proponuję stosować delikatny makijaż,skoro oprawa oczu jest już wyrażna i przy tym wyrazistą urodę podkreślają długie ciemne włosy, proponuję delikatny makijaż. Np:
delikatnie rozjaśnić oczka jaśniejszą tonacją ceni do powik i bezbrawny błyszczyk.Oczywiście niezastąpiony tusz do rzęs.Polecam Maybelline :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...