Skocz do zawartości
Forum

Jaką odzież nosicie na fitness?


Gość rzepka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z Ciekawości zajrzałem na tą stronkę www.badmin.pl i muszę stwierdzić, że mają ciekawe oferty. Skusiłem się na 2 pary spodenek i parę koszulek. Byłem zaskoczony, gdy kurier nie chciał ode mnie pieniędzy za dowóz, dowiedziałem się, że trwa promocja - przy zakupie towaru za minimum 199 zł dowóz gratis.
Odnośnik do komentarza
Gość Sportowa Marta

Hej, ja stawiam na wygodę dlatego na fitness zawsze biorę ulubione legginsy elbrus Są wykonane z szybkoschnącego materiału i zapewniają swobodę ruchu. Do tetgo oczywiście wygodny top na fitness, mam kilka sprawdzonych modeli, polecam każdej niezdecydowanej ? Prócz tego zanim rozpoczęłam przygodę z fitnessem kupiłam pojemną torbę Tibia wmns[/ur] dzięki której wszystko co niezbędne mam zawszę ze sobą, ma sporą pojemność oraz komorę na buty. Mieści się w niej z powodzeniem butelka z wodą oraz ręcznik szybkoschnący który jest dla mnie must have podczas każego treningu.

Odnośnik do komentarza

Co jakiś czas kupuje sobie nowe większe rozmiarowo koszulki do krótkich spodenek. Teraz akurat zamawiam sobie kilka koszulek z marihuaną - https://strefa90.pl/koszulki_z_marihuana. Jestem za legalizacją więc to świetna opcja dla mnie. Koszulki z marihuaną cieszą się sporym zainteresowaniem wśród odbiorców w każdym wieku. Nie ma w tym nic dziwnego. Są zabawne, wygodne i podkreślają buntowniczy charakter osób, które je noszą.

Odnośnik do komentarza

Hej, ja stawiam na wygodę dlatego na fitness zawsze biorę ulubione legginsy elbrus Są wykonane z szybkoschnącego materiału i zapewniają swobodę ruchu. Do tetgo oczywiście wygodny top na fitness, mam kilka sprawdzonych modeli, polecam każdej niezdecydowanej ? Prócz tego zanim rozpoczęłam przygodę z fitnessem kupiłam pojemną torbę Tibia wmns[/ur] dzięki której wszystko co niezbędne mam zawszę ze sobą, ma sporą pojemność oraz komorę na buty. Mieści się w niej z powodzeniem butelka z wodą oraz ręcznik szybkoschnący który jest dla mnie must have podczas każego treningu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...