Skocz do zawartości
Forum

Głodówka


Gość Shelby

Rekomendowane odpowiedzi

a skad wiesz? stosowalas kiedys glodowke? jesli nie to sie nie wypowiadaj:uhoh: ja od jutra zaczynam 2-tygodniowa glodowke, zapisalam sie juz na fitness i silownie (bede chodzila 6razy w tygodniu po godzinie fitnessu i godzinie silki). w domu zamierzal cwiczyc dziennie po 30min i 30min skakac na skakance. do tego bede pila duzo wody, zula gume zeby nie czuc glody i pila wapno bo mialam kiedys problem z niedoborem a nie chce zeby to sie powtorzylo. uff, dodam jeszcze ze podczas ferii przedluzam sobie wlosy u fryzjerki i scinam je na jakas fajowa i nowoczesna fryzure. a po feriach wroce do szql taka odmieniona, piekna i troche szczuplejsza...to bedzie piekne. trzymajcie za mnie kciuki i mnie wspierajcie, oki?:D
Odnośnik do komentarza
ok ;]
ja robie 10 dniową po sesji :D
zyczę dużo wytrwałości, ale jestes pewna ze podołasz w tak długim czasie? I to jeszcze przy takiej aktywnosci fizycznej, moze byc ciezko.
pierwsze 5 dni przetrwasz, potem bedzie juz z górki ;)

a kolezanka z góry z pewnoscia przeczytała caly temat, sama stosowała tą diete z 10 razy i wie o niej wszystko.
:yes:
Odnośnik do komentarza
Jakbym byla jednak na Twoim miejscu to zrobiłabym krotszą głodówke jakies 5-6 dni w 2 tygodniu ferii, a wczesniej tylko soczki i przeciery z warzyw i owoców, i w tym pierwszym tygodniu skupiła się własnie na aktywnosci fizycznej, a potem troche z nią spauzowała, bo to moze byc zbyt duzy szok dla organizmu, gdy tak skrajnie ograniczysz dostarczane mu skladniki odzywcze i jeszcze dołaczysz do tego cwiczenia. Moze się nawet zdarzyc, ze bedziesz czuc sie słabo, wiec moze przemysl to jeszcze? Bo 2 tygodnie to kupa czasu, wytrzymac bedzie cięzko, a i tak to mozesz ten czas podzielic na dwa etapy, gdzie przejscie z jednego do drugiego nie bedzie az tak radykalne i mniej bedziesz sie przy tym meczyc.
Odnośnik do komentarza
to pierwsze mialam juz ponad 2tygodniowy wstep do glodowki.po drugie od prawie miesiaca regularnie cwicze i rozciagam sie wiec to nie bedzie duza zmiana dla organizm. a po trzecie to zalozylam sobie ze podczas ferii w koncu cos ze soba zrobie i porzadnie wezme sie za siebie. i wiem ze mi sie uda.:D nie probjcie mnie zniechecac bo to mi nie pomaga
Odnośnik do komentarza
Nie próbuje Cie zniechecac;) Bo ja zawsze mam takie podejscie, ze lepiej przyjąc bardziej zachowawczy plan niz ten bardziej ambitny, bo z gory zakladam ze moge polec...a potem bede sflustrowana i rozczarowana^^ ale skoro Twoj plan jest tak rozciagiety w czasie i nie mobilizujesz się tylko i wylacznie na te 2 tygodnie ferii to spoko :) zycze powodzenia i trzymam kciuki:p
Odnośnik do komentarza
uf 3 dzie sie zaczyna. narazie jest trudno bo czasami mam taka ochote wszamac cos co kiedys wogole mi nie smakowalo. ale nie ...bede sie jakos trzymac. cwicze rano, pozniej kilka razy w ciagu dnia wyknuje po 4serie po 50 brzuszkow a ze cwicze brzyszki juz od baaardzo dawna to brzyszek mam pieknie umiesniony i plaski. przeszkadzaja mi troszke poranne bole glowy ale wystarczy ze troszke odpoczne a wszystko mija. a pic to pije strasznie duzo wody mineralnej tylko gazowanej bo za niegazowana nie przepadam. mysle ze to nie ma zanczenia. no dobra koniec chwalenia sie...:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość Letharsis
Shelby napisał/a:
a kolezanka z góry z pewnoscia przeczytała caly temat, sama stosowała tą diete z 10 razy i wie o niej wszystko.
:yes:



Koleżanka po prostu posiada chociaż jakieś części rozumu i nie ma 14 lat.
Odnośnik do komentarza
nie nie nie^^ zle mnie zrozumiałas;)
Załozyłam ten temat i caly czas podtrzymuje swoje zdanie na temat tej diety. A moj wczesniejszy post odnosil sie do wypowiedzi Letharsis, która ma najwyrazniej bardzo mylne pojęcie na temat osob wypowiadajacym sie w tym wątku:D
Lepiej napisz jak Ci idzie;)
Odnośnik do komentarza
idzie mi super, sama nie myslalam ze bedzie tak latwo. nawet nie patrze na jedzenie, ani nawet o nim nie mysle. czyje sie lekko i zauwazylam przy tym ile czasu i energii tracilam na jedzenie bo przeciez w tym samym zasie moglabym cos robic, w cos grac, cos tworzyc.wogole nie czuje glodu, tak jakby jedzenie nie bylo mi potrzebne. chodze na zajecia sportowe, duzo cwicze i zero zmeczenia. czasami tylko rano mam lekkie zawroty glowy. no coz, 7dni za mna -6kg mniej, spodnie na mnie wisza a raczej mi spadaja. i bede sie musiala zaopatrzyc w nowa garderobe co mnie wogole nie martwi:D jeszcze 7dni i bede w koncu zadowolona ze swojej sylwetki:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
no wiec chce cie uswiadomic ze kazdy ma inna wole i kazdy inaczej przechodzi diety roznego rodzaju. mam glodowke za soba . tylko ze teraz jedzenia nie potrzebuje wogole, nie czuje glodu. musze sie zmuszac. nie tkne slodyczy bo juz na sam ich widok mnie mdli. tak samo jesli chodzi o tluste potrawy i kaloryczne przekaski. tak jakbym "wyczuwala" ze jest to bomba kaloryczna. schudlam 12kg i czuje sie naprawde super. a te kg napewno do mnie nie wroca
Odnośnik do komentarza
gratuluję efektów;)
co do tych powracających kg to przy rozsądnym zachowaniu^^ wróci co najwyżej 3-4 kg. Mi tak zawsze wraca w ciagu jakis 2 m-cy od zakonczenia głodówki, ale w sumie nie zauważasz tego aż tak, to pewnie efekt utaty duzej ilosci płynow z organizmu. Nawet pijac duzo wody sporo ich tracimy i to ich ubytek w pierwszej kolejnosci odnosi sie do spadku wagi, dopiero po jakims czasie zaczynamy spalac tkankę tluszczową...Ale z pewnościa nie jest tak, ze po zakonczeniu diety po 2 dniach znowu widze wagę sprzed jej rozpoczecia:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość forestgril
Cześć!

Zapraszam do mojego postu "głodówka mężczyzny" i zachęcam do dzielenia się uwagami na temat głodowania. Myślę, że jeśli eksperyment się powiedzie, to warto rozpropagować ten niesławny sposób na zdrowie i urodę!

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość ewelaska
Powiem wam, że czytam i jestem w mea szoku!! :) Z jednej strony wszyscy wiedzą że głodówka jest zła bo organizm odkłada tłuszcz i bla bla bla a z drugiej strony są osoby które ją stosują i to na prawde przynosi efekty!!! :) Jestem pod wrażeniem i zazdroszczę bo ja nie mam na tyle silnej woi żeby wtrzymać:(
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
ja osobiscie jestem przeciw glodowkom chyba ze 3-4 dniowym. Wtedy ok organizm sie oczyszcza nastepuje lekka utrata na wadze ale sama nigdy tego nie stosowalam i narazie nie zamierzam chyba ze w przyszlosci:) A na dzien dzisiejszy to mam zamiar od jutra rozpoczac diete ktora stosowala moja psiapsiola. Trwa okolo 14 dni i w uplywie tego cczasu mozna schudnac jakies trzy kilo a jak ktos laczy diete ze sportem to wiecej. Ja baaaardzo kocham wszelkiego rodzaju sport wiec licze na wieksza utrate wagi. Jezeli ktos jest zainteresowany to plisss piszcie na moje gg: 13029041:D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...