Skocz do zawartości
Forum

Głodówka


Gość Shelby

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale macie dziwne podejście. Tak jak ktoś wcześniej napisał - głodówka ma sens tylko przy oczyszczaniu z toksyn, a nie przy chudnięciu. Ruszcie tyłki sprzed komputerów i telewizorów, zacznijcie jeść zdrowo i mniej, to zgubicie zbędne kilogramy :)
Odnośnik do komentarza
Głodówka ? :) jak dla mnie to ona jest dobra ale tylko 1 dniowa na oczyszczenie organizmu ale należy wtedy pić bardzo dużo wody z dodatkiem cytryny posłodzić sobie ją można stevią bo zdrowsza niż cukier. Ale to nie jest rozwiązanie na dietę o nie !
Odnośnik do komentarza

Głodówka to coś strasznego dla organizmu i nie rozumiem jak można to sobie robić dobrowolnie. Jeśli chcesz schudnąć kup sobie buty do biegania i zacznij biegać. Jak nie lubisz biegać to poszukaj jakiś ćwiczeń i zacznij się zdrowo odżywiać. Dzięki temu na pewno schudniesz i nie wyniszczysz organizmu.

Odnośnik do komentarza
Głodówka to najgorszy sposób jaki może być. Prawda jest taka, że trzeba włożyć sporo pracy w treningi racjonalnie się odżywiać a nie głodować. No niestety, są tacy, którzy stosują bezsensowne głodówki a potem denerwują, że nic z tego nie wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Gość alicja180180
Dziewczyny dajcie spokój. Po co się katować i wmawiać sobie rzeczy typu "oczyszczam organizm"? Nigdy nie stosowałam głodówki, choć przeszło mi to przez głowę kilka razy.

Są inne metody na wprowadzanie zdrowego trybu życia! :)
Odnośnik do komentarza
Gość Kuba hugo
patroko napisał/a:
Głodówka nie jest jakoś specjalnie dobrym rozwiązaniem, wyniszcza w pewien sposób organizm więc ja nie polecam.


Co za bzdura, głodówka bardzo pozytywnie wpływa na organizm człowieka, trzeba jednak trzymać się pewnych zasad: Pijemy dużo wody mineralnej, koniecznie radzimy się lekarza czy nie ma przeciwwskazań. To nie tyle sposób na odchudzanie co sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn. Efekty są zaskakujące. Jak ktoś nie próbował to lepiej niech się nie wypowiada. :)
Odnośnik do komentarza
Gość malinowaa
"zależy od podejścia" ? oczywiście, że głodówka jest niezdrowa, niezależnie jakie podejście zastosujesz! przed rozpoczęciem diety można zastosować jednodniową głodówkę aby żołądek troszkę się skurczył, ale to wszystko !
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...