Skocz do zawartości
Forum

Pocenie się - metody zapobiegania


Gość Marlenapo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam na imie Donata i mam 15 lat. Moim największym problemem jest pocenie się rąk, pach i od niedawna stóp. Bardzo wstydzie się podać komukolwiek dłoń na przywitanie bo mam ciągle mokrą ale też nie mogę ubrać jakieś fajnej bluzki bo zaraz mam plamy, wiec jeśli zechce pani mi coś polecić to bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Witam.
W aptece jest kilka preparatów mogących Tobie pomóc. Jednym z nich może być Medispirant żel do stóp i dłoni. Jest to bezbarwny i bezzapachowy profesjonalny antyperspirant w żelu. Dzięki zawartości składników o działaniu antybakteryjnym, zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed poceniem stóp i dłoni oraz pomaga niwelować przykry zapach. Można też zastosować antyperspirant bloker firmy Ziaja który: skutecznie redukuje nadmierne pocenie,ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu,zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, od lat bardzo strasznie pocą mi się dłonie oraz stopy. Pocenie występuje w najróżniejszych sytuacjach rownież tych nie stresujących. Czytałem rownież o nadczynności tarczycy ponieważ,obojętne jak dużo zjem i tak nie tyję nawet 1 kg. Nie wiem czy to się jakoś może łączyć. Ale bardzo mi doskwiera nadpotliwość dłoni.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie mam 14 lat i od około 7 roku życia widzę jak z każdym rokiem pocą mi się ręce najpierw w stresie teraz w zwykłych czynnościach np. odrabiam lekcje i się w ogóle nie stresuje co mam z tym zrobić? nawet nie mogę przywitać się ze znajomymi bo mam tak mokrą rękę że aż jest śliska

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem bo pocą mi się strasznie nogi. Nawet dwa razy dziennie prysznic nie pomaga. Do tego każdy może sobie wyobrazić sytuacje kiedy musze zdjąć buty, np. będąc w gościnie po połowie dnia...... Słyszałem o Electro Antiperspirancie. Jednak przed zakupem chcę się upewnić czy to naprawdę działa? Czy warto wydać na to pieniądze? Może ktoś z was ma, albo używał tego Electro i może powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość medicalNerd

Potliwość dłoni i stóp często idąca również w parze z wychłodzeniem tych kończyn wywodzi się najczęściej z chorób o podłożu endokrynologicznym jak również zaburzeniami układu krążenia.Nie wyklucza to jednak że współistniejąca z powyższymi chorobami nerwica nie spotęguję nam tych objawów. Nie warto sugerować się tutaj wiekiem,wagą etc. Po prostu należy się udać do lekarza specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Dezodorant naturalny HB i powinno być OK. Pilnujcie po prostu podstawowej pielęgnacji. Docelowe efekty? Spokój. Pot nie powinien się pojawiać. To pierwszy dezodorant, który faktycznie utrzymuje u mnie normalność. Żaden wcześniejszy nie dawał rady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...