Skocz do zawartości
Forum

Nic już nie rozumiem


Gość mirelka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolegę spotykamy się co weekend jest fajnie śmiejemy się zartujemy twierdzi ze u mnie odreagowuje stres całujemy siw ale do seksu nie dochodzi ostanio tak mnis przytulil ze poczułam takie ciepło ja czuję coś więcej ale niestety on zaczyna moqic o dziewczynie która miał okazję pocałować i nie zrobił tego i teraz żałuję tego i ze ja nakręca na jakiś numerek ale do cholery po co przychodzi i ciągle Powtarza żebym sobie kogoś znalazła bo jak on zacznie się z kimś spotykać to tez powinnam mieć kogoś nie wiem co robić czy zerwać znajomość Cxy czekać...

Odnośnik do komentarza

mirelka, proponuję szczerze porozmawiać z kolegą, czego oczekuje od Waszej znajomości. Czy traktuje Cię jak koleżankę, czy może liczy na coś więcej? Jeśli jednak wspomina o jakiejś kobiecie, która się mu podoba, to nie wiem, czy myśli o Tobie poważnie jako o potencjalnej partnerce. Z drugiej strony, może być tak, że mówi o jakiejś wyimaginowanej kobiecie, by sprawdzić Twoją reakcję, by zobaczyć, czy nie jesteś przypadkiem zazdrosna, by wybadać Twoje uczucia względem niego, bo sam wstydzi się bezpośrednio powiedzieć Tobie o swoich uczuciach do Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...