Skocz do zawartości
Forum

Jak Poradzic sobie z Natrectwami


Gość Dziubasek89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziubasek89

Witam Niewiem co zrobic jak sobie poradzic z Natrectwami Moje objawy są takie mam narzeczonego Bardzo go kocham w życiu nie zamienilabym jego na innego nigdy ,ale mój problem tkwi w tym ze ja mu opowiadam o moich bylych facetach np: o ich znamiach,co lubili jesc,i o intymnych rzeczach rowniez wiem ze robie zle mowiac mu o tym ale nie moge sie powstrzymac.Tak jak kiedys bylam z takim gosciem spotykalismy sie ale jego szef nie zgodzil sie na nasza znajomosc wiec nie spotykalismy sie i ja sie przestalam spotykac z nim nie dlatego ze szef sie nie zgodzil tylko ze juz nie chcialam sie z nim spotykac z innych powodow a moj narzeczony zadal pytanie czy tylko z tego powodu czy szef sie nie zgodzi ja mu na to ze agdyby bylo ze tylko z tego powodu a on nic a prawda jest taka ze poprostu juz nie chcialam ja mam takie natrectwa ze walkuje ciagle te same zdania przez caly lub dwa dni gadam co maqm robic? Pomoze mi ktos? to jest silniejsze odemnie bardzo kocham swojego Narzeczonego.

Odnośnik do komentarza

Dziubasek89, mam wątpliwości, czy to, co określasz mianem "natręctw", rzeczywiście tym jest. Natrętne myśli czy zachowania (kompulsje) zazwyczaj są podszyte lękiem. Czy Twoim "natręctwom" towarzyszy lęk? Bardziej opisałaś to w taki sposób jakby to był jakiś wewnętrzny impuls, który popycha Cię do mówienia o Twoich przeszłych przeżyciach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...