Skocz do zawartości
Forum

dręczące deja vu


Gość mateuszltw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateuszltw

od 4 msc przesladuje mnie wrażenie ze kiedyś 5 lat albo i wiecej temu dana sytuacja która mam miejsce teraz sniła mi sie i że to zwiastuje mój koniec nagła smierć mam takie wrażenie jakby swiat nie był już dla mie taki kolorowy jak kiedyś byc może przez to że zmieniłem swoje życie wczesniej dużo rzeczy zaprzątało moją uwage nigdy sie nie nudziłem piłem i wgl szkoda gadać ale pewnego dnie cisnienie mi skoczyło tak że wylądowałem w karetce od kiedy wróciłem do domu przesladuje mnie lęk przed smiercią mimo że nie robie już tych gupot i dbam o siebie niemam objawów fizycznych tylko cały czas sie zastanawiam czy na coś nie jestem chory jakby nie patrzeć teraz już nie jest tak jak było na poczatku wtedy to był koszmar zastanawiam sie nawet czy nie opentuje mnie jakieś zło sam nie wiem co mysleć o tym może miał ktoś podobne objawey prosze o jaką kolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość mateuszltw

myśle, że mogą to być te natr etne mysli , czasem mam tak zeodcuwam niepokój przed hałasem i własnie czuje jakby coś miało sie stać lub jakby coś odgórnie miało nade mną kontrole to jest bardzo dziwne nie zauważyłem tędencji do wzrostu objawów wczesniej to leżałem w łóżku i płakałem wiem że to wszystko zapoczątkowała ta sytuacja ze szpitalem poki nie zrobiłem sb wszystkich badań to myslałem że oszaleje ze strachu teraz jest lepiej tylko jakby nie te wrażenia jakby wszystko było nie tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...