Skocz do zawartości
Forum

Białe plamki na penisie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ponad rok temu (listopad 2013) pojawiła mi się na penisie ( żołedzi ) biała plamka o wielkości 1,5 cm która nie boli ani nie swędzi jakby cieńka grudka.
Dodam też że w tym samym czasie miałem zapalenie napletka.Poszedłem do lek. Urologa i stwierdzono Stulejkę oraz skierowano mnie na
zabieg obrzezania.Przed operacją jeszcze poszedłem do lek.Dermatologa gdzie po ogledzinach stwierdził że to Lichen sclerosus czyli liszaj twardzinowy przepisując maść z dodatkiem ( Clotrimazol,Prednisolon,Urea Pura ).
W wrześniu 2014 nastąpił zabieg-obrzezanie całkowite.Winiki z wycinka skóry przeprowadzone przez badanie patologiczyne zdiagnozowały Zapalenie napletka wysokiego stopnia nic nie pisze o liszaju twardzinowym.
Po 3 tygodniach byłem znowu u lek.Dermatolog do kontroli gdzie przepisał tą samą maść i kazał przyjść za 3 miesiące znowu do kontroli.
Po upływie tego czasu zgłosiłem się na wizytę.Plamki troche zeszły ale nie do końca,połowa została.Żadnego wycinka do biopsji też nie pobrano.
Lekarz stwierdził że nie wie co robić dalej i skierował mnie do kliniki dermatologicznej.
Niestety termin mam dopiero na kwiecień 2015 i nie wiem co dalej robić.
Tutaj link do zdjęć.
Tekst linka
Tekst linka

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...