Skocz do zawartości
Forum

Grzybica pochwy i seks bez dojścia w dziewczynie


Gość Chriss67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uprawialem seks bez zabezpieczenia z moja dziewczyna( nie doszedlem w niej ani płyn sie nie wydostał) robilismy juz tak i wszystko bylo okej. 22grudnia dostała normalnie okres jak zawsze z reguły po 28-29 dniach. W sylwestra znowu to zrobilismy tak samo. Po czym następnie dostała grzbicy pochwy, leczy sie lekami jest juz lepiej, chociaz nadal swędzi i piecze ja ale ma bardzo duzo śluzu( w zeszłym miesiącu tez miala duzo,a jeszcze wczesniej inaczej. Mam nieregularne ilości) o nieprzyjemnym zapachu bardzo i dzisiaj tj. 15 stycznia miala lekko zabarwiony słuz na jasno różowo, tak samo obfity i nieprzyjemny zapach. Do okresu zostało jej 4 dni i jak co miesiac ma juz humory i zachcianki. Od 2 miesiecy orzed okresem zaczęły ja bolec piersi( przyznam stanowczo jej urosły) i teraz tez tak ma. Czy duza jest szansa ze zaszła w ciaze? A nie uprawialiśmy seksu w owulacje i robimy to od roku prawie bez zabezpieczeń i zawsze okres dostaje. Czytałem troche ze to moze byc od tabletek na grzybice albo od samego grzybu. Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...