Skocz do zawartości
Forum

Mam bardzo wielki problem (w którym rodzice mi nie pomogą)


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to że nie wiem czy mam depresje.
No bo jak jest noc to makabrycznie się boje i się wrzystkim przemartwiam. Prawie zawsze mam problem ze zaśnięciem
często zasypiam z kotem gdyż mam uczucie że on mnie jakby kocha czy coś, prawie połowe mojego życia spędziłem z nim.
A tak wracając mam coś jak takie ataki strachu siedze próbuje zasnąć usłysze dźwięk ,pisk szemr czasem jakiś głos nawet najmiejszy to nagle się boje . Dzwonie po rodziców którzy są na piętrze (ja mam pokój na parterze przy oknie od strony ulicy) schodzą i idę spać na góre . A następnego dnia się śmieją że mam jakieś urojenia.

Odnośnik do komentarza

Masz wybujałą fantazję.
Polecam - przed snem
- pomódl się i proś o spokojny, miły sen.
- Gdy się położysz, to wyobrażaj sobie, że jesteś bezpieczna w swoim ogrodzie . Wymyśl go sobie. Piękny, ogrodzony ogród. Wchodzisz zamykasz furtkę, nikt tam nie wejdzie, masz tam całkowite poczucie bezpieczeństwa..
- Nie oglądaj horrorów, nie graj w gry pełne przemocy.
Oglądaj komedie, słuchaj miłej muzyki.

Wszystko to powinno ci pomóc.
Miłego snu.

Odnośnik do komentarza

lookoom, jesteś młodym, dorastającym chłopakiem i tego typu lęki mogą się pojawiać naturalnie, np. w bardziej stresujących sytuacjach. Kiedy jednak odczuwasz stale napięcie, stres, ciągle się czymś martwisz, a dodatkowo w nocy dochodzą problemy ze snem, to wówczas radziłabym skorzystać z pomocy psychologa. Przez Internet niestety nie da się postawić diagnozy i stwierdzić, czy masz depresję, nerwicą albo inną chorobę. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...