Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży?


Gość kjmnj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ok. 4 dni spóźnia mi się miesiączka. 28 listopada odbyłam z parterem stosunek przerywany, dla własnego spokoju ponieważ byliśmy trochę zaniepokojeni 30 listopada (po ok. 45 h od stosunku) zażyłam tabletkę Ellaone, mam dość nieregularny cykl wahający się między 24-29 (ostatnie 6 cykli październik-lipiec 28:25:27:25:26), charakterystyczne bóle podbrzusza mam od 2 dni. Wczoraj ok. godz. 15 zrobiłam test wynik negatywy. Czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Witam może zacznę od tego ze mam 35 lat i 3 dzieci . Jestem obecnie w 33 dniu cyklu czyli jakieś 5 dni od spodziewanej miesiączki której nie mam. Test ciążowy z porannego moczy negatywny a temp. W pochwie 36,6. W czoraj miałam wodnista przezroczysta wydzielina w takich ilościach ze myślałam ze sie posiusialam . Dzisiaj jej brak ale zaczęły bolec mnie piersi i podbrzusze . Proszę mi powiedzieć czy jest możliwa ciąża ???

Odnośnik do komentarza

Od 12 do 16 dnia cyklu przyjmowałam tabletki anty z duzo ponad 12 h opóźnieniem. Wcześniej przajmowałam tez Duomox. Wspolzyje przynajmniej raz dziennie. Od 16 do 18 dnia cyklu plamiłam, pierwszego dnia miałam z tego powodu robione badania krwi, które wykluczył ciążę, jednak od tego czasu czuje się słabo, mam nudności ale nie wymiotuje, jestem senna, rozdrazniona, dużo częściej oddaje mocz. Czy możliwe jest że jestem w ciąży? Dodam, że jestem pomiedzy 24-25 dniem cyklu i przyjmuje tabletki nadal

Odnośnik do komentarza

Ze względu na powrót do domu zapomniałam ze sobą zabrać tabletek. W piątek powinnam zacząć kolejne opakowanie , jednak jest to możliwe dopiero w niedziele. Co w takim wypadku zrobić ? Jeszcze jednym problemem jest współżycie z chłopakiem 2 dnia przerwy, czy jest możliwość zajścia w ciąże ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 20 lat od 4 lat choruje na mukowiscydozę od 3 lat mam bardzo nieregularny okres co 4-5 miesięcy i trwa 3-4 dni zarzywalam tabletki antykoncepcyjne rok temu ale przestałam nie staram się o dziecko. Uprawiana z chłopakiem seks i wytrysk był do środka czy jest prawdopodobne że przy takiej sytuacji mogę zajsc w ciążę

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, dokładnie 9 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem. Nie biorę tabletek, ale było zabezpieczenie w postaci prezerwatywy. Chłopak nie doszedł w trakcie stosunku, jednak na sam koniec zdjął prezerwatywe i wprowadził członka trzy razy do mojej pochwy i na tym się skończyło. Były to moje dni niepłodne i 22 grudnia powinnam była dostać okres, jednak nie ma go do tej pory. Bardzo często mam nieregularne miesiączki. Jakie jest ryzyko, że jestem w ciąży? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy mogło Zajsc do zapłodnienia ? Otoz byłam w "lozku" z facetem. Seks palcem .czy może być ryzyko Zajścia w ciążę jeśli facet miał na palcu nasienie?lub gdy zrobił sobie dobrze i sperma trysnela na moje spodnie? Od 2miesiecy nie mam okresu . mam nie regularny od kilku lat. Dzisiaj zauwazylam ze urosly mi strasznie piersi ,czasami brzuch mniw boli .Testy wyszły negatywnie. Czy może to jest wina hormonów? Lub tarczycy? Bądź alkoholu?bo ostatnio(przez miesiąc) ciągle popijam sobie

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytania : 1. czy plemniki przezyja na gąbce ? przecież tam nie koniecznie woda wsiąka 2.ile przezyja plemniki na jakimś naczyniu (szklanka itp.) 3.Czy zdołają przeżyć pare godzin na papierze toaletowym? Z góry dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem po pierwszym razie z moją dziewczyną.Zrobiliśmy to 2 razy bez prezerwatywy w odstępie kilku godzin.Nie oddałem w nią nasienia ani razu po pierwszym stosunku doprowadziłem się do orgazmu za pomocą masturbacji po czym dokładnie wytarłem członka.Jednak bardzo się boje bo naczytałem się w internecie że mężczyźni wydzielają śluź który sam w sobie ma plemniki.Dziewczyna jest 2 tygodnie po miesiączce czy istnieje szansa zajścia w ciąze i szansa że orgazmu w niej poprostu nie czułem ?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Przyjmuję tabletki od kilku lat. Zapomniałam przyjąć 7 i 8 tabletkę, (czyli ostatnią z 1szego tygodnia i pierwszą z drugiego). Dnia 9-ego wzięłam wszystkie trzy, a 12-ego odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Czy istnieje duże ryzyko ciąży? Nie wiem czy decydować się na tabletkę 72h, nie chcę niepotrzebnej ingerencji w organizm.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od dawna mam stwierdzone PCO. Od 2 grudnia do 8 grudnia zażywałam Luteinę na wywołanie miesiączki, przy czym kochałam się z narzeczonym 5 grudnia. Okres pojawił się 11 grudnia. Czy jest szansa na to że jestem w ciąży? Wykonałam test z moczu po 18 dniach (ale nie rano) i wy szedł negatywny. Dodatkowo bolą mnie jajniki na przemian oraz pojawia się duzo białej wydzieliny.

Odnośnik do komentarza

Drogie dziewczyny, posługujecie się kompem a prezentujecie dziecinadę zadając debilne pytania, zamiast wpisać w guglarkę: dni płodne kobiety. Poza tym zapamiętajcie: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, ale na wszelki wypadek radzę użyć globulki Oval Patentex; w dniach ryzykownych dodatkowo prezerwatywy. W dniach niepłodnych śluz z pochwy jest gęsty i lepki, dlatego plemniki nie mają szans na podróż i giną. Jest to wiedza podstawowa, by później nie skomleć tu na Forum.

Odnośnik do komentarza
Gość ostrzeżenie

~e...m
Dzień dobry. Przyjmuję tabletki od kilku lat. Zapomniałam przyjąć 7 i 8 tabletkę, (czyli ostatnią z 1szego tygodnia i pierwszą z drugiego). Dnia 9-ego wzięłam wszystkie trzy, a 12-ego odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Czy istnieje duże ryzyko ciąży? Nie wiem czy decydować się na tabletkę 72h, nie chcę niepotrzebnej ingerencji w organizm.

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Moja droga, tabletki hormonalne to nie cukierki, które można brać kiedy się chce i ile się chce!! Rozregulujesz układ hormonalny i będziesz bezdzietną krową, kumasz?

Odnośnik do komentarza
Gość smakoszka cukierków

wygląda na to, że ty już jestes bezdzietną krową. kumasz?

~ostrzeżenie
~e...m
Dzień dobry. Przyjmuję tabletki od kilku lat. Zapomniałam przyjąć 7 i 8 tabletkę, (czyli ostatnią z 1szego tygodnia i pierwszą z drugiego). Dnia 9-ego wzięłam wszystkie trzy, a 12-ego odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Czy istnieje duże ryzyko ciąży? Nie wiem czy decydować się na tabletkę 72h, nie chcę niepotrzebnej ingerencji w organizm.

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Moja droga, tabletki hormonalne to nie cukierki, które można brać kiedy się chce i ile się chce!! Rozregulujesz układ hormonalny i będziesz bezdzietną krową, kumasz?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje pomocy.. 3 grudnia dostalam okres skonczyl sie on okolo 10 jednak w okolicach 25 dostalam miesiaczki z niewiadomych przyczyn ponownie.. skonczyl mi sie on rano 31 a tego samego dnia w nocy kochalam sie z moim chlopakiem najprawdopodobniej dwukrotnie skonczyl we mbie.. dzis praktycznie 2 dni po tej nocy czuje sie okropnie, mam zawroty glowy, odruchy wymiotne, jestem senna, brak mi aapetytu o dziwo.. oczywiscie wykonam test ale jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?? Blagam o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Witam ostatnia miesiaczka 26 listopada zrobiłam dzis test hcg wynosi on 0,14 beta hcg nie wim czy to dobrze czy zle bardzo bola mnie jajniki .bylam u ginekologa 23 grudnia nadal mnie. Bylo wszystko w porządku.zawsze miesiączka. Regularną noe wiem co się dzieje?proszę o jakas podpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam ostatnio z dziewczyną uprawialiśmy petting, najpierw ja dostałem orgazmu sperma poleciała na jej brzuch i moją rękę.Potem poszedłem ją umyć a ona się wytarła.Poszliśmy się zająć swoimi sprawami(jadłem,oglądałem film itp).Po ponad godzinie kontynuowaliśmy stymulowałem jej łechtaczkę a następnie wkładałem jej palce do pochwy(na długość palca).Moja dziewczyna jest dziewicą i ma nieregularne miesiączki.Tak więc czy możliwe jest by zaszła w ciążę? Jak nie sperma z ręki to może ta z brzucha?

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór, proszę o poradę: miesiączkuję regularnie -cykle 27-28 dniowe, a w tym miesiącu okres spóźnia mi się 5 dni i w dodatku pojawiło się brązowe plamienie (w czasie kiedy ten okres powinien być) ewentualnie śluz lekko zabarwiony na czerwono. Robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Boli mnie całe podbrzusze i dolna część kręgosłupa,tak jak miałam zawsze podczas miesiączki. Z góry dziękuję za poradę

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie czy jeśli pocieraliśmy się z dziewczyną narządami i miałem wytrysk na jej brzuch (byliśmy bez ubrań) i za 3-4 godziny uprawialiśmy sex to jest prawdopodobieństwo że mogłem ją zapłodnić ? (dodam że po wytrysku ona się tylko ubrała nie powycierała tej spermy z brzucha i ja z penisa też nie )

Odnośnik do komentarza

Ostatnio z narzeczonym 1. raz się piescilismy w większym stopniu. Mialam wtedy 8.dzień w cyklu ok. 29 dni. Zalozylam dobrze prezerwatywe, on wszedł we mnie na max 5 cm, dodam,że jestem dziewica, ale nie przerwał mojej błony (jest bardzo mała, dziura w niej jest duza i można ją ominąć). Głębiej nie wchodził. Wyciągnął członek po chwili, nie miał wytrysku we mnie,a prezerwatywa została prawidłowo zdjęta, nienaruszona. Zrobiliśmy test nadmuchania i wody,była cała. Czy jestesmy bezpieczni w 100%?

Odnośnik do komentarza

Witam okres miałam 30 listopada byl normalny obfity jak zawsze cykle mam co 28 dni czasem dluzej kochałam sie z chlopakiem 7 grudnia doszlo do wytrysku w środku później mialam stosunek 15 grudnia i kolejne dni również w każdym dochodzilo do wytrysku w środku kolejna miesiączkę miałam dostać 27 grudnia nie dostałam 30 zrobiłam 2 testy wyszly pozytywnie w który dzień mogłam zajść w ciążę bardzo to dla mnie ważne proszę o szybka odpowiedz. Pilnie

Odnośnik do komentarza

Witam! Uprawialiśmy z dziewczyną seks w prezerwatywie, bez wytrysku w pochwie. Po usunięciu prezerwatywy i umyciu rąk odczekaliśmy z 30 minut. Następnie dziewczyna kilkanaście razy wsadziła penisa do buzi i założyłem kolejną prezerwtywę. Czy w takim wypadku istnieje prawdopodobieństwo tego, że plemniki przeniosły się z penisa na prezerwtywę? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam mam 20 lat i ostatnią miesiączkę dostałam 28.12.15 i trwała do 01.01.16. Przedostatnia miesiączka trwała od 23-27.11.15. Moj cykl to zazwyczaj 30-32 a okres trwa 5dni. Niestety moje cykle sa nieregularne, raz trwają 30 dni lub 32 a czasem 36-38. Nigdy poniżej 30 dni. Ostatni raz kochałam sie z partnerem w nocy z czwartku na piatek tj 31.12-01.01. tzn w ostatni dzien okresu. Nie biore tabletek,nie użyliśmy prezerwatywy, do wytrysku doszło 2 razy w srodku pochwy.Czy mozliwe bym była w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam, 10 tygodni temu miałam wykonane cc w 23tc niestety moje dzieci zmarły po kilku dniach Po cc nie dostałam jeszcze miesiączki,kilka dni temu po raz 1 od porodu wspolzylismy z mężem,podczas stosunku po chwili przerwalismy dosłownie po minucie,ponieważ pękła prezerwatywa,nie doszło do wytrysku. Dzień później bolało mnie podbrzusze,natomiast trzy dni później momentami ciągły szwy wewnątrz.Czy to możliwe abym po raz kolejny tak szybko zaszła w ciążę?Czy są to bóle przed miesiączka? Marcelina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...