Skocz do zawartości
Forum

mamy sie rozstac , a chce dac mi prezent czemu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Moj chlopak praktycznie juz eks , chce mnie zostawic do polski , gdy wroci poniewaz nie ukladalo nam sie i ponoc nie jestem dojrzala. Ale mamy sie spotykac raz w miesiacu , ale tylko po to bym dawala mu kase za ten teleon , co mi kupil. Dzisiaj mowil , ze ma dla mnie prezent bluzke , spodnie perfum co prawda bylismy rok razem i dwa miesiace , to ja mowilam mu , ze nie chce prezentu on na to ze chce dac , ja na to , ze nie musi mi dawac , bo moze dac swojej kolejnej dziewczynie . On na to ze chce a ja czemu on ze powie mi w domu. Jak myslicie o co chodzi czemu chce mi dac ? Mowil tez , ze jak dojrzeje to moze do sb kiedys wrocimy . Ja w to troche watpie , bo wieloma slowami mnie ranil i odtracal. Co sądzicie o tej sytuacji ? On tez mnie podczas zwiazku po roku obrazal , ale juz nie obraza . Wiem , ze co miesiac raz widywanie tylko po hajs dla mojego tel to nic nie znaczy .Ale czemu akurat chce mi dac prezent i pisze ze mna jak sie czuje , co u mnie itd. Nawet mowil mi ,.ze mam isc sobie do swojego Kuby ktorego tak naprawde nie znam. Ostatnio tak mowil , nie wiem czemu . Jeszcze przed tym ,.ze jasnowidzka do niego przychodzi i gadala mu o mnie ale teraz nic nie mowi i nw czemu tak powiedzial ze mam isc do niego. Bardzo mi na nim zalezy na moim eks i kocham go , no ale coz to jego wybor.

Odnośnik do komentarza

fiołek12, troszkę chaotycznie napisany Twój post. Napisałaś, że chłopak postanowił się z Tobą rozstać, bo stwierdził, że jesteś mało dojrzała, ale jednocześnie robi Ci prezenty i daje nadzieję, że może w przyszłości będziecie razem. Możliwe, że on też jest mało dojrzały, skoro chce się z Tobą rozstać, a jednocześnie zabiega o kontakt. Wspominasz też o jakimś Kubie - czy to jest jakiś Twój znajomy, o którego być może był zazdrosny Twój chłopak? Trudno mi zinterpretować Twoją wiadomość. Być może Twój chłopak nie chce być już z Tobą albo do końca nie wie, czego chce, dlatego zostawia sobie "furtkę" i chce się z Tobą spotykać raz w miesiącu, by mieć kontrolę nad Tobą albo przynajmniej wiedzieć, co się dzieje w Twoim życiu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kuby nie znam , nie widzialam go na oczy tylko pisalismy sobie koledzy nic wiecej. Wczoraj napisal do mnie wieczorem ze idzie spac , bo jutro leci , odpisalam mu milej nocki , a on tak nagle mi dal komplement widzial moje zdjecie. Mowil do twarzy ci w tym makijazu , i zaczelismy rozmowe na koncu rozmowy gdy napisalam dobranoc odpisal nawzajem i buziaczka wyslal. To jest troche dziwne , tak wgl to o zerwaniu napisala mi jego kolezanka oczywiscie co mieszka w polsce wyslala mi kawalek koncowki ich rozmowy . Na poczatku pisal ze odejdzie moj facet.jesli to i tamto , potem ja sie wypowiedzialam, to zmienila wypowiedz ,.ze jak przyleci to mnie zostawi. I potem on potwierdzil pozniej wyjechal z prezentem i na drugi dzien komplementem. Wie pani jak.sie denerwuje.moze pani teraz ponownie sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...