Skocz do zawartości
Forum

Czy to miłość?


Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest właściwie z miłością, jest ktoś komu na mnie zależy, nie znamy się z byt dobrze, ale nie zrobił na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia...jest przystojny, miły...ale nie wiem czy czuję to coś...czy miłość od pierwszego wejrzenia to tylko mit, czy miłość przychodzi z czasem, a może jeśli teraz nic się nie dzieje to trzeba odpuścić

Odnośnik do komentarza

Istnieje miłość od pierwszego wejrzenia...podobno : D
Piszę podobno, bo mnie nigdy coś takiego nie spotkało, ale od innych słyszałam, że piorun strzelił błyskawicznie ; )
Nie skreślaj chłopaka, tym bardziej, że pierwsze wrażenie nie było negatywne...tyle, że bez fajerwerków. Dajcie sobie czas.
U niektórych miłość przychodzi z czasem. Dla mnie głupota, zakochać się w kimś, nie poznając go dobrze. Choć różnie bywa, serce nie sługa ( że tak zapodam suchara : )).
Poprzyglądaj się trochę, sprawdź w różnych sytuacjach...może jeszcze Cię czymś zaskoczy, i nie będziesz wiedziała kiedy wsiąkniesz ; )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze zadaj sobie pytanie czy on coś do Ciebie czuje,tak czy tak powinnaś skorzystać z zaproszenia,jest okazja lepiej się poznać,
jest miłość od pierwszego wejrzenia,jest też po dłuższym poznaniu,
musisz zadać sobie pytanie czy ten chłopak w ogóle Ci się podoba,czy widzisz w nim partnera,bo to jest pierwszy krok do rozwijania uczuć.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zaproszenie na imprezę sylwestrową może być sygnałem, że podobasz się temu chłopakowi i chciałby spędzać z Tobą więcej czasu, ale z drugiej strony nie musi oznaczać niczego szczególnego. Ot, zaprosił Cię jako jedną z wielu jego koleżanek czy znajomych. Tak jak pisali poprzednicy - są różne rodzaje miłości. Niektórzy zakochują się od pierwszego wejrzenia, u innych uczucie narasta powoli w miarę lepszego poznawania się. Żadna z tych typów miłości nie jest ani gorsza, ani lepsza. Jest po prostu inna. Nikt nie każe Ci być z chłopakiem z rozsądku, ale zanim z kimś się zwiążesz, warto go poznać. Co do intencji tego chłopaka, nie jestem w stanie nic napisać - nie wiem, jakie ma zamiary wobec Ciebie i czy w ogóle jest Tobą zainteresowany. Poprzyglądaj się mu, poobserwuj, jak się zachowuje, co mówi, co do Ciebie pisze. Wówczas z czasem rozeznasz się, co być może do Ciebie czuje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Nie ma miłości od pierwszego wejrzenia. Wolę to nazywać miłością od pierwszego uderzenia-serca rzecz jasna. Gdy po raz pierwszy usłyszałam mojego chłopaka, zupełnie przypadkiem, serce mało nie wyskoczyło mi z klatki piersiowej. Sześć dni później zaczęliśmy ze sobą chodzić. Jesteśmy ze sobą dwa lata i dzieli nas duża odległość, a mimo to jesteśmy w stanie oddać za siebie życie. Każdego dnia jest coraz lepiej, zakochujemy się na nowo i jeszcze bardziej.
Także miłość na tym umarłym świecie jednak istnieje. Ale skoro nie jesteś pewna uczuć co do niego to daj sobie szansę, spędź z nim trochę czasu i oboje lepiej się poznajcie. Jeśli coś z tego wyjdzie to będziesz wiedziała, że nie związał was przypadek ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...