Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie po tabletkach antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;) Zaczęłam po raz pierwszy zażywać tabletki antykoncepcyjne. Przyjmuje je zgodnie z ulotką, codziennie o tej samej porze. Dodam, że są to tabletki Naraya Plus czyli 28 (24anty.+4 placebo) a nie 21. Przyjęłam pierwszą tabletkę dokładnie pierwszego dnia miesiączki(26.12), po niej krwawienie przez dwa dni(gdzie zawsze miałam bardzo obfite) jakby było mniejsze(tak jak przy 4 dniu). Dzisiaj mija 5 dzień zażywania tabletek, a moja miesiączka od 2 dni jest bardzo obfita(tak jakbym dopiero co dostała). Czy tak powinno być?

Odnośnik do komentarza

Witam,
jak sama wspomnialas na poczatku to Twoje pierwsze opakowanie tabletek wiec skoro tak to zaburzenia krwawienia są jaknajbardziej mozliwe. Do 2-3 opakowan tabletek mogą występować obfite lub nie krwawienia i nie powinno budzic to niepokoju.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

25 listopada zaczęłam przyjmować pierwsze opakowanie tabletek Naraya (był to mój 3 dnień cyklu) 5 dc współżyłam z chłopakiem był to jednak stosunek przerywany. W dniu przyjmowania 20 i 21 tabletki pojawił się dość mocno zauważalny ból podbrzusza jak w momencie okresu, 21 dostałam bardzo delikatnych brązowych plamień oraz pierwszego dnia pojawił się do tych delikatnych plamień skrzep. Czy to normalne przy tabletkach?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...