Skocz do zawartości
Forum

Jaka dieta i ćwiczenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem 16 letnią dziewczyną, a moja waga to 73 kg i wzrost 159 cm, mam nadwagę, ale jestem raczej osobą aktywną fizycznie, codziennie rano na przystanek mam 1 km i staram się wtedy biec :) + gram w siatkówkę często na w-f'ie i raz w tygodniu chodzę na basen. Chciałabym poznać dietę dla mnie i parę ćwiczeń jakie mogę wykonywać w domu żeby spadła mi waga. Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

A co jesz? tak ogólnie w ciągu dnia. Bo to dość istotne. Ja jak chciałam schudnąć to ćwiczyłam na siłce 3 razy w tygodniu po jakieś 1,5 godziny ( 30 minut ćwiczen aerobowych np bieznia, orbitrek czy steper - system interwałowy) potem ćwiczenia siłowe najpierw od najmniejszych obciążeń potem co tydzień co raz większe, i na koniec znowu ćwiczenia aeorbowe np rowerek. Do tego dietka, ale jakaś niestraszna. 5 posiłków dziennie, owoce rano wieczorem jakiś nabiał. Na sniadanie owsianka, na obiad np kurczak, kasza ( połowa woreczka) i góra sałatki lub surówki, na kolację np sałatka z kurczakiem ( resztki z obiadu), jajecznica, lub połowa makreli. I do tego co najmniej 2 litry wody dziennie, niezgozowana lub zielona herbata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, na początku postaw na ćwiczenia aerobowe, np. bieg na bieżni pod górę lub ćwiczenia na orbitreku. Gdy już zaprzyjaźnisz się z wysiłkiem, stopniowo możesz przejść na ćwiczenia siłowe, które również spalają dużo niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Ekspert sklepu ABCfitnesswww.abcfitness.pl

Odnośnik do komentarza

-panterra sumpelemnty są ważne w odchudzaniu sama używam tabletek iq green amerykańskiego pochodzenia z wysoką ilością CGA.. Jednakże same tabletki nie pomogą tak jak piszą niżej i na wielu innych wątkach trzeba włożyć mnóstwo pracy by osiągnąć porządne efekty.. Ja schudłam 8 kg w 2 miesiące i to mnie motywuję do dalszych działań. A Ty Kamilo nie poddawaj się i zacznij w siebie wierzyć! Bo na prawdę wszystko jest możliwe!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...