Skocz do zawartości
Forum

Wodnista miesiączka


Gość Karolina229

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina229

Witam, miesiączkuję od 11 roku życia i początkowo nie miałam problemów z miesiączką tyle, że była ona nieregularna. Myślałam, że po dwóch latach jak mi mówiono się unormuje, ale myliłam się. Miesiączka w ogóle się nie unormowała. Minęło 9 lat a ja dalej miesiączkuje nieregularnie, do tego moje miesiączki są bolesne. Mam nudności,zawroty głowy i bardzo dużo śpię. Ogólnie jestem osłabiona i niezdatna do wysiłku i mam skrzepy. Gdy chodziłam do lekarza mówiono, że jeszcze się rozwijam więc się unormuje. Dzisiaj, gdy chciałam się załatwić i zdjęłam w tym celu bieliznę, chlusnęła ze mnie czerwona woda, nie mogłam tego zatamować więc przez chwilę nie mogłam wstać. Krew była jasnoczerwona i rzadka niczym woda. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, a że nie czuje się za dobrze, zaczęłam się martwić. Chcę tylko zapytać czy powinnam iść z tym do lekarza. Nie chciałabym niepotrzebnie robić wokół siebie szumu, bo być może jest to normalny objaw. Czy któraś z Was tak miała? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. 2 lata temu byłam w ciąży,leżałam w szpitalu.Lekarz powiedział mi że zgubiłam tą ciążę i podał mi jakąś tabletkę dopochwową żeby wyczyścić pozostałości po dziecku.W lutym pierwszy raz zdarzyło mi się że miesiączka się spoznila 3 dni i nie wyglądało to jak miesiączka.Po założeniu podpaski była mokra lecz tylko trochę krwi na niej i takie jakby skrzepy krwi Ale bardziej przypominało mi to jak po tej tabletce było.I miesiączka trwała 3 dni.W tym miesiącu jest tak samo.Zaczynam martwić sie. Czy to jest normalne ? A może to jakas choroba ? Zapomniałam dodać że staramy się z chłopakiem o dziecko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...