Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na zwiększenie potencji


Gość problematyczny20

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie poskutkowały nie wspominane tu jeszcze inne tabsy. Nie mam zaufania do tych super popularnych, bo to wyzyskiwanie jest tak jak w przypadku jakichś Diorów Wersacze i innych babskich świecidełek. Dużo lepsze jakościowo produkty można kupić z normalnej półki cenowej nie lecąc jak baran za większością. O swoich przeczytałem ale nie z ilości poleceń ale z artykułów o skuteczności w normalnych czasopismach.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem to samo, artykuły o erozon max mnie przekonały na portalach jak się lekarze wypowiadali o zasadzie działania, o tym, że one uzupełniają niedobory tego co jest odpowiedzialne za słaby wzwód, a nie że doraźnie. I faktycznie tak jest, lat nie ubywa przecież a na dzień dzisiejszy szczerze mówiąc mam wrażenie, że jest u mnie z tym o wiele lepiej niż kiedyś!

Odnośnik do komentarza

No i przede wszystkim trzeba w łóżku podołać bo jak jest miękki zawodnik to obojętne jaki wytrysk będzie.. ważne żeby kobieta była zadowolona. Ja też biorę permen mimo że mam 37 lat bo w końcu to suplement więc pomaga i nie szkodzi.

Odnośnik do komentarza

@mizera co racja to racja - nie rozmiar, nie wytrysk tylko właśnie silna erekcja bo bez tego nic nie będzie hehe No też słyszałem, że ten permen king jest w porządku bo kumpel brał. Ja na razie nie mam problemów ale jak tylko się pojawią to na pewno nie zawaham się go użyć ;D

Odnośnik do komentarza

Ja sie zgadzam i popieram opinie ~Józio 41
Malo kalorycznie jesc,dbac o to aby nie bylo "brzuszka", jesc duzo warzyw i owocow , unikac fast foodow a nade wszystko uprawiac codziennie jaks aktywnosc fizyczna bo ona nakreca produkcje testosteropnu a on determinuje cala nasz meskosc.Jak jego za malo to sypie sie nie tylko potencja ale cale nasze zdrowie zaczynajac od serca.
Dbac trzeba tez o wlasciwa stymulacje umyslowa bo mozg rzadzi wszytskim a wiec rozwiazywac krzyzowki, czytac ,dyskutowac problemy itd .Mozg to podstwa wszytskiego .W nim zaczyna sie nasz seks.

Odnośnik do komentarza
Gość Mieszko1

Masz rację, że dużo od tego zależy ale nie tylko. W naszym organizmie z biegiem czasu brakuje niektórych składników, które mieliśmy w nadmiarze w młodości. Możemy je uzupełniać w sposób naturalny czyli dietą ale to często nie starcza bo składników w pokarmie jest często za mało. Dlatego suplementacja jest często świetnym wyjściem.

Odnośnik do komentarza

Wydaję mi się, że spokojnie możesz. To jest suplement, który uzupełnia braki składników w organiźmie, które wpływają na libido i erekcję. Także spróbować nie zaszkodzi - jak coś to możesz się w aptece jeszcze upewnić ;)

Odnośnik do komentarza

Wydaję mi się, że spokojnie możesz. To jest suplement, który uzupełnia braki składników w organiźmie, które wpływają na libido i erekcję. Także spróbować nie zaszkodzi - jak coś to możesz się w aptece jeszcze upewnić ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...