Skocz do zawartości
Forum

Jak znaleźć kolegów i chłopaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już pisałam podobny temat, ale ciągnie się on trochę za mną. Mam 17 lat. Powiedzmy, że miałam już kogoś. Krótko spotykałam się z chłopakiem poznanym przez internet. Liczę to jako taki niepoważny związek, bo nawet się nie całowaliśmy. Chciałabym sobie kogoś znaleźć już. Rady typu znajdzie się sam to zostawcie, proszę. Jak ma się znaleźć skoro otaczam się głównie dziewczynami? W gimnazjum miałam kolegów, ale tylko w szkole. Czasem się widziałam z takim jednym, nawet teraz się widujemy. W sumie mogłabym spróbować z nim być. On zawsze kręci się wokół mnie. Kiedyś chciał, żebym z nim chodziła, ale ja nie chciałam. Teraz zaczął zachowywać się jak ktoś więcej, ale jednocześnie usłyszałam od niego, że jest szczeniakiem i jak będzie chciał związku to się zwróci do mnie. Znam go tyle lat, więc wątpię, że się chce mną pobawić czy zemścić za to, że go odrzuciłam w gimnazjum. Po prostu chciałabym kogoś znaleźć. Tyle że, otaczam się głównie dziewczynami. Przyjaźnię się z czterema dziewczynami. Widujemy się bardzo często. A kolegów to w drodze do szkoły coś tam pogadam, ten chłopak wyżej, co pisałam i dwóch młodszych, ale z nimi różnie się widuję. Chciałabym znaleźć sobie kilku kolegów albo wychodzić ze znajomymi większą grupką, gdzie byliby też chłopcy. Myślę, że wtedy bardzo szybko znalazłabym chłopaka. Problem raczej nie jest w moim wyglądzie. Słyszałam w życiu komplementy i zaczepiono mnie parę razy na ulicy. Czuję presję otoczenia, ale nie myślcie, że dlatego chcę mieć kogoś. Uważam, że to już czas na związki. Jakiś czas temu koleżanka pytała mnie czy mam chłopaka, ja nie. To pytała czemu, powiedziałam coś tam, że nie podobają mi się Ci w moim otoczeniu. Ona pytała czy miałam chłopaka.
Moje pytanie jest takie: jak zacząć spotykać się z kolegami i znaleźć ich? Na zajęcia typu aikido itp. z powodów finansowych nie mogę się raczej zapisać. Ostatnio myślałam nad wolontariatem, że przy okazji może kogoś poznam.
Chciałabym zacząć otaczać się kolegami, bo przyjaciółki już mam.

Bardzo proszę o jakieś kulturalne rady :)
Z góry dziękuję za jakiś odzew.

Odnośnik do komentarza

wolonatriat dobra sprawa, poznasz nowe osoby i może ktoś zwróci na ciebie uwagę. Ty też możesz wyjść z inicjatywą i np zaprosić opórcz dziewczyn np chłopakow z klasy albo pogadać z dziewczynami, moze one mają jakiś kolegów

Odnośnik do komentarza

Wolontariat to bardzo fajny pomysł na poznanie ciekawych ludzi - zarówno dziewczyn, jak i chłopców. Może warto też pomyśleć o uczestnictwie w zajęciach sportowych w szkole? Zazwyczaj takie zajęcia są darmowe (np. jakiś SKS), a co dla Ciebie istotne - cieszą się popularnością wśród chłopców, dlatego to jest dobry sposób na poznanie kumpli. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...