Skocz do zawartości
Forum

Samotność nie tylko w sieci


Gość sethkane

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sethkane

czy jest tu ktoś kto chciałby ze mną porozmawiać ?, tak prywatnie ? czuję sie bardzo samotnie, źle się czuję, teraz jak tak myślę to pewnie przez zimową depresję, ciężko samemu się żyje w czterech ścianach. Sens życia też gdzieś ucieka.

Odnośnik do komentarza
Gość Stokrotka4

Porozmawiać można zawsze. Także jeśli tylko druga strona wyraża chęć to nie mam nic przeciwko.
Zamknięcie w czterech ścianach to poważny błąd.
Jednocześnie podczepię się pod pytanie koleżanki jak mniemam. Co z przyjaciółmi?. W takich momentach oni bywają również pomocni..

Odnośnik do komentarza

Nie masz przyjaciół mówisz, to moze warto cos zrobić żeby ich poznać.... Tak jak ktoś powiedział zamykanie się w czterech ścianach to najgorsze co możesz zrobić. Wyjść do kina, na spacer, do klubu.... wszystko byle nie zamykać sie w domu. I wcale nie jest mi łatwo mówić bo jeszcze nie tak dawno sama miałam okres w życiu gdzie zamykałam sie w swoim własnych świecie, czasem nadal tak mam ze potrzebuje pobyć sama ale w gruncie rzeczy na dłuzszą mete tak nie można.... Mozesz zacząć poznawać ludzi nawet wirtualnie, są czaty, fora internetowe, komunikator gg, facebook i inne. Możesz po prostu gadać, na luzie, zwykłe rozmowy ale byleby nie tracic całkiem tego kontaktu z ludźmi

Odnośnik do komentarza
Gość sethkane

Poznawałem ludzi przez komunikatory, miałem dłuższy kontakt z dziewczyną, która jest z drugiego końca polski, tylko że ona bierze narkotyki i ma ehh "obsesje" , powoli nasz kontakt wygasa, ja bym powiedzial że już wygasł bo niepiszemy, a jak już piszemy to o smutnych rzeczach, boje się troche isc do klubu , bo nigdy nie byłem i nie mam z kim. Relacje z rodziną są płytkie, z bratem w ogóle nie gadam, z rodzicami w sumie ja nie zaczynam rozmów, nieraz coś zagadam, ale to wygląda tak że siedzę w pokoju na pierwszym piętrze i oni niewiedzą co robie, jakby ktoś chciał pogadać to to moje gg : 24774638

Odnośnik do komentarza

Amela7 na wioskach też toczy sie zycie, sama pochodze z wioski. A nie masz znajomych ze szkoły, pracy, studiów? Przez internet można poznać na serio wiele ciekawych osób, fakt że świat wirtualny roi się od poparańców ale można zawierać kontakty z "głową" i trafić na fajnych ludzi.... Jeśli nie masz pieniędzy może warto poszukać pracy? jakiejkolwiek na początek? W pracy też sie poznaje ludzi....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...