Skocz do zawartości
Forum

Mężczyzna ciągle mówi o seksie


Gość anilka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justynalak

Wyglada na to ze chodzi mu tylko o jedno....Jak by mi chlopak z ktorym sie spotykala mowil mi ze chcialby mnie pieścić pięścią(?), kochac sie ze mna itp to dostal by siarczystego liscia w twarz;] i raczej odechcialoby mu sie glupich gadek dzieciaka:]

Odnośnik do komentarza

Witaj anilka!

Myślę, że mężczyzna, z którym się spotykasz, jest precyzyjny w swoich komunikatach i mówi o tym, na czym mu zależy. Chce uprawiać z Tobą seks i o tym Ci komunikuje. A czy oprócz seksu z Tobą zależy mu na czymś więcej? Nie wiem. Tylko on zna swoje intencje, a Ty możesz się co najwyżej ich domyślać na podstawie jego zachowania. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem tej pięści. A może facet ma skłonności sado- masochistyczne?
Może lubi bić kobiety i to go rajcuje seksualnie?
Ledwo się znacie i jeśli facet mówi tylko o seksie, nie uwodzi cię i nie podrywa, to mówi prawdę. Chce się z tobą przespać, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość Stokrotka4

~anilka
Niby jest chemia iskrzy bynajmniej ja to czuje a on ciągle pisze i mówi że lubi wszystko co związane z całowaniem i seksem juz nie wiem czy rzeczywiście chodzi mu tylko o jedno czy po prostu jest tak napalony na mnie

A jak sądzisz?. Jeśli mężczyźnie naprawdę będzie zależeć na związku a nie na przelotnej znajomości to zrobi wszystko by po pierwsze nie zrobić totalnej klapy przy pannie z którą widziałby coś więcej niż sam seks. Nie wiem dlaczego masz wątpliwość czego on chce, on Ci wprost zakomunikował to..ma na Ciebie ochotę, koniec i kropka. Nie ma tu żadnego drugiego dna. Zapytaj się jak on wyobraża sobie relację między kobietą a mężczyzną to zapewne nie odpowie Ci w kategorii związku a w kategorii dwóch osób które mają swój świat.
Pytanie podstawowe..czy on dąży do czegokolwiek co można by podciągnąć pod to,że chce związku? nie sądzę.. . On wyraźnie mówi to na czym mu zależy. Pociągasz go i tyle. Jak ulegniesz to duże prawdopodobieństwo,że on zwieje,bo dostanie to na czym mu zależy.
Miałam z takimi osobami do czynienia. Także jak będziesz potrzebowała jakiejś dodatkowej wskazówki to daj znać.
Życzę decyzji w tym wypadku opartej na rozumie a nie na chwilowej fascynacji:).

Odnośnik do komentarza

Tez mam ochotę na seks ale nie mowie tyle o tym dziś powiedział ze bardzo lubię spędzać czas ze mną nawet gdy do niczego nie dochodzi bo narazie do całkowitego seksu nie doszło alw Juz go nie rozumiem moich fotek nie likuje a mojej koleżanki tak i innych dziewczyn nie wiem o co mu chodzi po OC chce się spotykać skoro po jego zachowaniu widać ze jednak mu nie zależy a na nasze spotkania mówi zabawy

Odnośnik do komentarza
Gość Stokrotka4

~anilka
Tez mam ochotę na seks ale nie mowie tyle o tym dziś powiedział ze bardzo lubię spędzać czas ze mną nawet gdy do niczego nie dochodzi bo narazie do całkowitego seksu nie doszło alw Juz go nie rozumiem moich fotek nie likuje a mojej koleżanki tak i innych dziewczyn nie wiem o co mu chodzi po OC chce się spotykać skoro po jego zachowaniu widać ze jednak mu nie zależy a na nasze spotkania mówi zabawy

Do całkowitego seksu nie doszło,czyli jakieś elementy były,z tego można tak zrozumieć. To, że nie lajkuje fotek Twoich a Twojej koleżanki tak to nie powód do rozpaczy. Sądzę, że zwyczajnie chce byś była o niego zazdrosna i specjalnie to robi, bo zapewne widzi,że Cię to rusza.
Jeśli mówi o spotkaniach z Tobą : zabawa..to nie wiem jakiego dowodu jeszcze potrzebujesz by przejrzeć na oczy, że on niczego poważnego nie szuka.
A po co się chce spotykać?. Proste..a nuż widelec dojdzie do tego seksu.. . Jeśli naprawdę by o Tobie poważnie myślał,to nigdy nie powiedziałby, że spotkania Twoje z nim on traktuje jak zabawę..no bez komentarza. Ten tekst mówi za siebie.. .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...