Skocz do zawartości
Forum

Czy borderline to nieuleczalna choroba?


Gość Asfixia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Kamila. Niestety requested url not found. Moglabys moze podeslac skan na maila np? agakolcz@gmail.com.
Bardzo dziekuje.
A pytam, bo mam problem z zaburzeniem stwierdzonym u mojej 16 letniej corki. Szukalam pomocy na forach. Forum ludzi z zaburzeniami jest tak hermetyczne, ze nic nie uzyskalam poza krytyka bycia matka i ochrzanianiem mnie za spowodowanie jej zaburzen. W desperacji razem z mezem zaczelismy szukac informacji na wlasna reke, kontaktowac sie z innymi rodzicami i na podstawie pierwszych wnioskow zalozylismy bloga, ktory ma nam pomoc wlasnie tworzac taka wirtualna grupe wsparcia. Uprzedzam, ze nasze poglady moga byc troche kontrowersyjne, bo juz wiele lat borykamy sie z problemem samookaleczen naszego dziecka i wiele faz juz przeszlismy. Jestesmy chyba na etapie pogodzenia sie z rzeczywistoscia.... Dlatego poszukuje swiatelka nadziei i kontaktu z osobami, ktore sobie poradzily.

Szukamy wiedzy u mądrych ludzi, z doswiadczeniem, ktorzy rowniez przechodzili rozne fazy. Naprawde potrzebujemy pomocy dla naszej rodziny i na serio, jest to dzialanie zupelnie rownolegle do psychoterapii i farmakologii, ktora oczywiscie prowadzimy. Mamy zajecia indywidualne i grupowe, prowadza rejestr obserwacji zachowan corki. Ale wydaje sie, ze mozemy zdzialac cos wiecej.

Ostatni wpis na bloga rodziny z dzieckiem z BPD
Kamila, jesli mialabys czas i ochote, zeby dopisac komentarz fachowca, bardzo bylabym Ci wdzieczna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...