Skocz do zawartości
Forum

Rozmowa o seksie z dziewczyną


Gość 727

Rekomendowane odpowiedzi

727, przebieg rozmowy będzie zależał od kilku czynników, np. od tego, jak długo znacie się z dziewczyną, na jakim etapie jest Wasz związek, czego dokładnie chcesz się dowiedzieć od niej albo ona od Ciebie. Pamiętaj, że sfera seksualna jest niezwykle delikatną sferą, dlatego trzeba umieć subtelnie o niej rozmawiać w taki sposób, by dziewczyna nie czuła się jakby była "odpytywana" albo do czegoś przymuszana. Zazwyczaj tego typu rozmowy wychodzą w zwiazku spontanicznie. Postaraj się podejść do tej rozmowy spokojnie, bez niepotrzebnego spięcia i nie naciskaj, kiedy zauważysz, że dla dziewczyny jest to trudny temat albo być może jeszcze na zbyt wczesnym etapie znajomości. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

To jeszcze wg mnie macie trochę czasu na seks ,ja bym radziła poczekać chociaż do 18-tki,lepiej się poznać,myślę ,że dziewczyna nawet nie jest gotowa na seks ,bo by sama dała Ci do zrozumienia...,
możesz jedynie zapytać ogólnie w jakim wieku wg niej dziewczyny powinny decydować się na współżycie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

727

Za wcześnie kolego na seks.

/nie czytaj tego 727/
Oj, myślę, że dzisiejsze szesnastki są chętne...a przynajmniej dziewictwo w tym wieku, poczytują sobie za siarę...niestety!
Przecież żyjemy w dobie słoneczek, pociągów, tęcz ( chociaż słoneczko to jest już chyba passe), butelek ( dzisiaj nie wystarczy buziak, a oralne igraszki). Masakra!

Głupie są i tyle. Żyją jak jedna wielka masa.
Jak zdarzy się jakaś indywidualność, to ją gnębią i zgniatają w zarodku.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...