Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego koleżanki się ze mnie śmieją?


Gość patysia26

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Mam na imię Patrycja i chodzę do 2kl gim. Mam problem z koleżankami w klasie kiedyś się z mini kolegowałam, ale one obraziły się bez powodu. Teraz ciągle mi dokuczają mierzą mnie wzrokiem i wyśmiewają. Próbuję to olewać udawać , że mnie to nie interesuje, ale to już staje się okropne. Tak samo robią tez mojej koleżance która też kiedyś się z nimi kolegowała. Co mam z tym zrobić bardzo proszę o radę..

Odnośnik do komentarza

To po prostu wredne zachowanie niedorozwiniętych emocjonalnie dzieci. Powinnaś z nimi otwarcie porozmawiać i zapytać z czym maja problem. I tak nie radzę Ci się z nimi zadawać, ale powinnaś im jasno określić, że nie jesteś zainteresowana ich szczególną uwagą, więc mogą dać sobie spokój. Olewaj je i znajdź sobie prawdziwych przyjaciół. Doroślejszych.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że powinnas zapytać je wprost dlaczego kiedyś się kolegowałyście, a teraz tak się zmieniły, czy jest jakiś konkretny powód. Jeśli tak, np. coś się wydarzyło, spróbuj to jakoś "odkręcić". Jeśli nie - koleżanki po prostu mają swoje humory. Jeśli są tak chwiejne w przyjaźni, nie ma sensu zabiegać o ich przyjaźń. Staraj się nie brać do siebie tego co mówią, zdystansować się do tego, a jeśli będą Cię obrażały lub straszyły - możesz powiedziec o tym wychowawczyni lub pedagogowi szkolnemu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

może szukają kozła ofiarnego. Daj sobie spokój z nimi. Jak są głupie i nie mają co robić i chcą się dowartościować Twoim kosztem to je olej. Nie ma sensu się nimi przejmować, możesz rzucić kilka tekstów żeby pokazać że nie dasz się ośmieszać. Ale za bardzo nie angażuj się, bo to nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...