Skocz do zawartości
Forum

Niechęć dziewczyny do patrzenia w oczy


Gość BBy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, co może oznaczać gdy dziewczyna nie patrzy mi w oczy podczas rozmowy. Bardzo dobrze się dogadujemy, ona się śmieje razem ze mną, ale unika kontaktu wzrokowego. Zazwyczaj gdy z nią rozmawiam wzrok ma skierowany w dół lub w przód, czasami tylko spojrzy na mnie, ale przelotnie i szybko znów patrzy albo w dół albo w przód do tego w jej głosie można usłyszeć lekkie zestresowanie. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale tańczę z nią na balu gimnazjalnym i gdy trzymam ją za rękę to po chwili ma spoconą. Dodam jeszcze, że z innymi chłopakami z klasy utrzymuje stały kontakt wzrokowy.

Odnośnik do komentarza

Czytam właśnie o mowie ciała i nic się nie zgadza. Może to dlatego, że jest bardzo nieśmiała i nie umie okazywać uczuć? gdy się spytałem dlaczego nie patrzy mi w oczy, odpowiedziała, że jako jeden z nielicznych ją onieśmielam.
Co może pomóc przełamać jej nieśmiałość?

Odnośnik do komentarza

Oj co Ci będę tłumaczyła jaka jest kobieca psychika.
Jesteś jeszcze młodziutki, nic nie zrozumiesz ; )
Myślę, że Cię nie ignoruje, a stwarza pewne pozory.
Nie może przecież od razu pokazać, że jej tak zależy ; )
Kobiety są różne, jedne bez problemu oddają zainteresowanie, a drugie nieco kokietują ; )
Piszesz, że z innymi śmiało gada, spogląda w oczy, a z Tobą jest inaczej.
Dlaczego inaczej?
Myślę, że jest jedna opcja - onieśmielasz ją i nie chce tak szybko okazać swojego zauroczenia.
No chyba, że się mylę...trudno cokolwiek trafnego wysnuć, gdy nie masz przed oczyma sytuacji.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

miałem podobny przykład w swoim życiu poprostu to nie do końca jest tak że ją onieśmielasz poprostu ona żyje w przekonaniu że nie jesteś dla niej, nie jest tak że z tobą rozmawia a wolała by cię unikać, bo się wstydzi. Miałem podobny przykład z dziewczyną w szkolę która była modelką była bardzo ładna i nie w moim typie każdy z kolegów prawił jej komplementy że jest cudowna ładna itp ja miałem to dosłownie w d..... bo nie była dla mnie bo ją stać na kogoś innego, i bardzo mnie lubiła a ja jej wolałem unikać onieśmielało mnie to jak na mnie patrzy itp mimo tego że też ją lubiłem to wolałem jej unikać to dziwna sytuacja ale tak było. Zapewne ona żyje w przekonaniu że nie jesteś dla niej że stać cię na kogoś lepszego zapewne chciała by z tobą coś więcej ale się boi. Postaraj się jej uświadomić że jesteś normalnym chłopakiem może masz ładniejsze koleżanki od niej i z nimi utrzymujesz kontakt i jej jest poprostu głupio

Odnośnik do komentarza

Jak mi kobieta nie patrzyła na kolejnym spotkaniu w oczy to czułem się nie swojo. Na pierwszym i drugim spotkaniu patrzyła wprost w oczy i odważnie . Na kolejnym uciekała wzrokiem , czulem jakby coś miała na sumieniu . Po czasie okazało się że okłamała mnie perfidnie w międzyczasie . Pomiędzy drugim a kolejnym spotkaniem miała randkę z innym i spędziła z nim czas do 5 rano,wczesniej mówiąc mi że położy się spać bo jest zmęczona. Oczywiście kiedy wyszło to na jaw twierdziła że była z nim do 12 może do 1 , brnęła w kłamstwa ale wszystko wyszło,nigdy nie przyznała się że przespała się z nim ale ja swoje wiedziałem . Także może być różnie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...