Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z wiadomością o chorobie?


Gość czita007

Rekomendowane odpowiedzi

na co dzień miałam 90 na 70 tak mniej więcej bo jak ktoś mnie wkur to 120 na 90 nigdy ponad normy, wczoraj mi tak skoczyło 170 na 120 nie miałam żadnego wysiłku siedziałam spokojnie, nikt mnie nie zdenerwował i nie piłam nawet kawy, dzisiaj też 170 na 110. Dodam że nawet jak się dowiedziałam o tym że mam guza to miałam 140 na 90 ale to było zrozumiałe i nie towarzyszyły temu żadne inne objawy

Odnośnik do komentarza

Uważam,że teraz jesteś w wyjątkowo trudnej sytuacji ,doraźnie powinien pomóc lekarz pierwszego kontaktu,

ale po operacji,jeśli będą utrzymywały się te objawy to najtrafniejszą diagnozę postawi psychiatra,bo nerwic jest dużo odmian,
być może te objawy nie będą się pojawiały po operacji,
a miałaś wcześniej podobne odczucia ,czy dopiero teraz jak dowiedziałaś się o tym guzie?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wszystko to jest wynikiem stresu.
Na razie jak wstajesz z łóżka, to najpierw usiądź, spuść nogi i odczekaj tak, aż wszystko się unormuje.
Dopiero wtedy podnieś tyłek i wstań.
Wstawaj nie na raz, nie gwałtownie, tylko powoli.
Jak masz obawy co do reakcji na tabletki, to kup coś ziołowego na uspokojenie.
/Ja np. bardzo źle reagowałam na takie leki/
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

hmmm... no bo jak nic nie jesz to się żołądek skurczył... Słonko... a może masz grysik albo jakieś płatki śniadaniowe, sucharki - coś lekkostrawnego - to by było dobre - gładko przechodzi przez gardło. To nie muszą być słodkie rzeczy w dosłownym sensie. Cokolwiek zjesz będziesz się lepiej czuła, będziesz silniejsza i mniej senna.:)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...