Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy i złe samopoczucie w 6 tygodniu ciąży


Ewlina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od czwartku bylam przeziebiona, w nocy meczaca bezsennosc, w sobote zaczelo sie robic lepiej, az do niedzieli - bole i zawroty glowy, ciagle uczucie glodu - po 20min od ostatniego posilku, uczucie pustego zoladka, strasznie uciazliwe. Na bol glowy wieczorem zarzylam paracetamol - bez rezultatu, ok 2 rano obudzil mnie tepy bol glowy, zaczelam jest, ale niestety zaczelo mnie mdlic, zarzylam kolejna tabletke ( pol glowy po prawej stronie od strony skroniowej po tyl glowy oraz od skroni do prawej strony nosa) Kolejna nieprzespana noc. Glodu nie odczowam, dopiero kiedy cos zjem - slysze burczenie w brzuchu. Od rana odczowam brak sil i zawroty glowy. Nie wiem co robic. Mieszkam za granica (Anglia) i jestem przekonana, ze lekarze nic na to nie poradza - tzn powiedza ze przejdzie, albo zapisza konska 'bezpieczna' dawke paracetamolu. Bardzo prosze o pomoc. Naprawde nie wiem co robic.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Ewelina

Odnośnik do komentarza

Na przeziębienie w ciąży: leżeć, wygrzewać się, jeżeli będzie gorączka lub ból głowy to jak najbardziej możesz wziąć paracetamol (to jedyna dozwolona substancja przeciwbólowa w ciąży). No i medycyna naturalna miód cytryna, sok malinowy, jakbyś miała dostęp to maść vick.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...