Skocz do zawartości
Forum

Dotykanie penisem łechtaczki a ciąża


Gość kulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

W 11 dniu cyklu uprawiałam z moim chłopakiem petting. Nie wszedł we mnie, jego członek ocierał się jedynie o mój wzgórek łonowy i łechtaczkę. Nie doszło do wytrysku, jednak penis wcześniej był mokry. Chłopak wytarł go o bieliznę i dopiero potem pieścił mnie po łechtaczce. Podkreślam, że jestem dziewicą. Jakie jest ryzyko? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Nie ma zbyt dużego ryzyka, ponieważ do zapłodnienia dochodzi, gdy plemniki znajdą się w pochwie a nie na zewnątrz. to, że podajesz, który miałaś dzień cyklu o niczym mi nie mówi, jeśli nie podasz ile dni trwa Twój cykl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie całe dwa tygodnie temu chłopak dotykał penisem mojej łechtaczki , żadnej penetracji nie było ani też wytrysku tylko ten płyn, miałam wtedy dni płodne i jestem dziewicą.Czy mogę być w ciąży przez to? Jeżeli tak to czy po tym 1,5 tygodnia widziałabym jakieś zmiany na brzuchu co by oznaczało że jestem w ciązy? POMOCY!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość biedradfd

Nie całe dwa tygodnie temu chłopak dotykał penisem mojej łechtaczki , żadnej penetracji nie było ani też wytrysku tylko ten płyn, miałam wtedy dni płodne i wydobywał się ze mnie śluz jestem dziewicą.Okres ostatnio miałam 11.11.2014 i cykl mam co 28 dni.Czy mogę być w ciąży?POMOCY!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Biedradfd

A czy mogl sie ten plyn przedostac ze sluzem czy nie?No bo boje sie bo bola mnie piersi wokol sutkow ,nagle przez tydzien zwiekszyl mi sie brzuch no i wczorj zaczelo mnie troche kluc w podbrzuszu a wpisujac takie objawy na necie to wszedziw wyskakuje ciaza.Czy to po prostu sa objawy przed gokresem bo wypada mi za 2 lub 3 dni.

Odnośnik do komentarza

Biedradfd, objawy, o jakich wspominasz, mogą być objawami przed okresem i wcale nie świadczyć o ciąży. Poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki i nie stresuj się, bo przez stres okres też może się opóźnić. Kiedy okres nie wystąpi w planowanym terminie, wówczas możesz zrobić profilaktycznie test ciążowy (dostępny w każdej aptece), by sprawdzić, czy nie jesteś w ciąży. Najlepiej z porannego moczu. Ryzyko ciąży jest minimalne, prawie żadne. Niemniej jednak dla własnego spokoju możesz zrobić ten test. A następnym razem, kiedy planujecie z partnerem intymne zbliżenia, pomyślcie o jakiejś antykoncepcji, byś nie musiała niepotrzebnie się stresować, zastanawiając się, czy jesteś w ciąży. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Biedradfd

Witam mam jeszcze pytanie poniewaz cykl mam co 28 dni i okres zawsze 5 lub 6 dni a w tym miesiacu okres wypadal mi w niedziele a dostalam go w sobote i skonczyl mi sie po trzech dniach.I mam pytanie czy mam sie tym niepokoic?Czym to moze byc spowidiwane?

Odnośnik do komentarza
Gość lolitka54

Nie całe 3 tygodnie temu chłopak dotykał penisem mojej łechtaczki , żadnej penetracji nie było ani też wytrysku tylko ten płyn, miałam wtedy dni płodne i wydobywał się ze mnie śluz jestem dziewicą.Okres ostatnio miałam 11.11.2014 i cykl mam co 28 dni.Mam pytanie,poniewaz okres powinnam dostac w niedziele a dostalam go w sobote wieczorem zawsze mam go 6 dni a teraz skonczyl po 5 dniach i byl bardzo slaby niz wczesniejsze.Czy to moze byc oznaka ciazy po tym co napisalam na poczatku? Pomocy!!

Odnośnik do komentarza

Witam , pisze tutaj ponieważ wraz z moją dziewczyną obawiamy sie , ze zaszła ona w ciążę. Okres spóźnia się jej już nie cały tydzień a od czasu ostatniego okresu nic nie robilismy tylko... No właśnie tylko , dotykałem ją w intymnych częściach penisem, nie był on w środku no może tylko kawałeczek , dosłownie kilka centrymetrów, na penisie nie było spermy , mozliwe ze tylko ten płyn .. ocierałem się po jej łechtaczce i okolicach pochwy. Czy jest mozliwosc ze jest ona w ciazy ?? Mysle , ze to moze byc również spowodowane tym , ze ostatnimi czasy probowala sie odchudzac i codziennie intensywnie cwiczyla brzuch , posladki i nogi ... Boimy sie zrobic test , poniewaz boimy sie wynikow.... Odczuwa ona codzeinnie , ze dostanie okres a jego nie ma ... czy jest mozliwosc ze jest ona w ciazy ?? Dodam , ze wczesniej kochalismy sie czesto bez zabezpieczen i zadna ciaza z tego nie wynikła .. błagam pomóżcie bo umieramy z zaniepokojenie ... Ma ona 17 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...