Skocz do zawartości
Forum

Krosty na głowie, swędzi i boli, POMOCY!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem załamana, ja już po prostu płaczę z bezsilności. Zaczęło się od łupieżu pół roku temu i żaden dermatolog nie potrafił mi w tym pomóc. W końcu sama sobie poradziłam z tym łupieżem domowymi sposobami i delikatnymi szamponami, większość łupieżu dzięki temu zniknęła, ale jeszcze jakaś mała część pozostała. No i pozostało swędzenie głowy, które mi towarzyszyło przez ten cały czas, kiedy miałam łupież... I się nawet pogorszyło. Wyskoczyły mi na całej głowie czerwone krosty, które tak okropnie swędzą, a gdy drapię je to bolą. I wciąż dodatkowo jest ten łupież, mała ilość, o 80% mniejsza niż na początku, ale wciąż jest. Byłam u wielu dermatologów, żaden mi nie powiedział co to jest, przepisywali leki, które nie pomagały, ostatnio dostałam nawet steryd "Dermovate", który też nie pomógł. Krost najwięcej mam z tyłu głowy i obok uszu. Te krosty z tyłu głowy mają daleki zasięg, wychodzą nawet na szyję, przez co nie mogę zrobić nawet koka, ani spiąć włosów, bo bardzo widać te krosty, wygląda to okropnie :( Ostatnio nawet się pogorszyło, bo te krosty wyszły mi tak na skronie, aż tak bardzo "wjeżdzają" na twarz, wcześniej tego nie było. Już nie wiem co robić, to tak okropnie swędzi, że aż nie mogę wytrzymać, nie wiem co dalej robić, błagam o pomoc, męczę się z tym już kilka miesięcy i tracę nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze poczuję ulgę na głowie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...