Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji w szkole i poczucie inności


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście okropne :')
Ale i tak Was (chyba) lubię XD

Hydro, jeżeli chodzi o figurę to i ja do najszczuplejszych nie należę (kilka kilogramów na zapas mam) ale przynajmniej jak mi któraś lala dogryza, że gruba jestem to mogę się wybronić, że ja przynajmniej noszę jakieś oznaki tego, że jestem kobietą a nie deską podłogową XD

Odnośnik do komentarza

Pink to silna baba, takie są fajne.
: )
Na teledyski zazwyczaj nie patrzę...zajęta innymi sprawami ; )
Wiesz, hydry to niekoniecznie płci ( czy jak się to pisze) te co myślisz ; )
Cudne, cudne...kobieta musi mieć kształt.
Za mną chodzi ostatnio też ten kawałek...mała jest genialna...miałabym ochotę tak poszaleć : )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

JedenWielkiHorror
Jesteście okropne :')
Ale i tak Was (chyba) lubię XD

Hydro, jeżeli chodzi o figurę to i ja do najszczuplejszych nie należę (kilka kilogramów na zapas mam) ale przynajmniej jak mi któraś lala dogryza, że gruba jestem to mogę się wybronić, że ja przynajmniej noszę jakieś oznaki tego, że jestem kobietą a nie deską podłogową XD

Horrorku

Tą nadwagą to w ogóle się nie przejmuj. Teraz wylansowano modę na bardzo szczupłe kobiety bez cycków ( bo im znikły od głodzenia ) i takie gania się po wybiegach.
Moda modą a faceci tak na prawdę uwielbiają Panie, które mają czym oddychać i na czym siedzieć . Zresztą nawet na abc zdrowie mówi o tym ten młody seksuolog ( zresztą fajne ciacho hahahaha ! ) . Prawda jest taka, że jest nas za co złapać, jest też możliwość dania nam klapsa bez połamania sobie ręki na kościstej dupie no i to my bez większych problemów zostajemy mamusiami .
Nic nie mam do chudych lasek, ich wygląd ich sprawa ale ja uważam, że grube ( oby tylko bez przesady ) jest piękne. Jak zobaczysz kiedyś fotkę z pupą cioci Leny, jak się wspina po ściance wspinaczkowej - to zrozumiesz, o co mi chodzi :D

Odnośnik do komentarza

Hydro,
no przepraszam, ale każda dupa w uprzęży wygląda solidnie :P
Ja Ci zdradzam tajemnice mojego wielkiego zadka, a Ty tutaj wszystko sprzedajesz.
Foch!
( a na poważnie, to tylko nam się wydaje, że mamy wielkie pupy...pani K.K. to dopiero ma na czym siadać ; )
Nad niwelowaniem wielkości nie będę pracowała, jedynie daje wycisk coby jędrniejsza była.
Ciocia? Phi

Klaudyja nie martw się kochana. Powiem Ci, że to problem wielu nastolatków.
Znajdź sobie jakąś odskocznie, czymś się zajmuj, interesuj. Olej tych frajerów i frajerki, ich problem, że są ubodzy w pewne ważne cechy.
Dlaczego czujesz się nieakceptowana?

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

JedenWielkiHorror
Ej dziewczyny, dziewczyny. Nie ma to jak dyskusja o kobiecych tyłeczkach XD (niee, wcale mnie to nie peszy XD)

tyłeczek - jak to ładnie i delikatne powiedziane .... jakbyście zobaczyły moją wielką d....ę to tyłeczkiem byście jej nie nazwały :D

No i nie chcę nikomu czynić wyrzutów ale muzyczka gdzie ?
..... w ogóle się nie staracie :P

Odnośnik do komentarza

Hahahaha! ja też jestem na TAK!
Ten "młodzian" mnie zabił !
Fakt, powiew świeżości, w wieku 84 lat : )))
Mój dziadziuś był podobny : )

Hydra,
Trudno przewidzieć kto tu dziewczynka, kto chłopczyk...kupa przebierańców dookoła. Ale co Ty insynuujesz bo nie kumam?

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

Lena V.

Hydra,
Trudno przewidzieć kto tu dziewczynka, kto chłopczyk...kupa przebierańców dookoła. Ale co Ty insynuujesz bo nie kumam?

No co TY ?

na żartach się nie znasz .... dziadzio śpiewa o tym, że spotkał dziewczynę z penisem i szło mi dokładnie o to, że forum to tak nie do końca wiadomo, kto jest kto ? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...