Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem okazywać zainteresowania


Gość Nienienienieee

Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie to się objawia ( o ile można tak to nazwać) między innymi pytaniam np jak minął dzień, jak tam w pracy, co tam słychać u tego czy owego ( nawet jak ich nie znam osobiście to pytam się osoby o których mówi). Jeśli ma jakieś pasje to sie o nie pytam, jak godzinami grzebie w samochodzie to zajrze zapytam co tam, jak mu idzie.
Do tego słuchanie tego co mówi. Nie stwierdzanie zmieńmy temat bo mnie to nie interesuje, bo tego nie rozumiem,. Jak nie rozumiem to się pytam oto...

Odnośnik do komentarza

Szanowne poprzedniczki napisały tylko o słowach a zupełnie zapomniały, że pytanie dotyczy też czynów :) .

A zatem jeśli idzie o czyny to mogę Ci powiedzieć, że uwielbiam przytulanie, buziaki ale poza wszelką konkurencją jest wyprasowanie koszul. To cenię sobie zdecydowanie najbardziej, bo sam tego robić nie cierpię .... ale muszę :P .

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

dla mnie to np zrobienie rano śniadania - nic z tym się nie równa, jakiś spontaniczny wypad, czy przytulenie się, miły sms bez okazji, kupienie jakiegoś drobiazgu np czekolady, czy chociażby ulubionego kremu do rąk :) ( ostatnio taki prezencik dostała)
Do tego to co dziewczyny i Pan :) Ci radzili

Odnośnik do komentarza

Jak wyrażać zainteresowanie partnerem? Pomysłów jest wiele, sporo przykładów już podano. Ja bym dorzuciła, np. spontaniczny prezent dla partnera bez okazji (kupienie jego ulubionych perfum np.), zrobienie mu kanapek do pracy, przygotowanie kąpieli, śniadanie do łóżka, pomoc w szukaniu mu rzeczy niezbędnych do rozwoju pasji (np. pomoc w szukaniu części do samochodu, który remontuje, kiedy jest majsterkowiczem i lubi sobie podłubać w starych autach :D), upranie i uprasowanie ubrań, upieczenie jego ulubionego ciasta, opiekowanie się nim, kiedy jest chory, kiedy coś mu dolega, wykupienie leków w aptece, pamiętanie o jego ważnych sprawach, jakie ma załatwić i przypomnienie mu o nich, a nawet towarzyszenie mu w takich sytuacjach (egzaminy etc). Kurcze, przykładów jest mnóstwo, bo zainteresowanie i miłość można pokazać na tysiąc różnych sposobów, nie tylko za pomocą słów: "Kocham Cię". Tak naprawdę powiedzieć jest najłatwiej, najtrudniej pokazać to w czynach, które więcej znaczą niż słowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...