Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a ciąża


Gość martaa O.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem. Juz 4 dni spóźnia mi się miesiaczka, robiłam test ciążowy,ale wynik wyszedł negatywny. Nigdy nie spoznial mi się okres tylko jak bylam w ciąży która niestety stracilam:-( To bylo w styczniu i od tej pory miesiaczka byla regularna. W tamtym miesiącu jednak dostalam wczesniej o 2 tygodnie i byla bardzo skapa lecz zawsze jest bardzo obfita. Niewiem co robic!!! Proszę o radę;-):-)

Odnośnik do komentarza
Gość MaleństwoMoje

Witam wszystkie Panie ;)

Mam problem mianowicie wygląda on tak . Chodzi o to ze dnia 23.10 , 27.10 , 28.10 kochałam się z chłopakiem oczywiście z finałem we mnie . Dziś jest 29.10 termin w ktorym powinnam dostać okres lecz go nie ma . Mam uczucie tak jak bym miala miesiączkę lecz krwawienia nie ma . Nigdy wczesniej tak nie bylo tzn kochałam się z chłopakiem przed miesiączką ale bez finału we mnie i miesiączka zawsze była na czas po resztą odczuwałam ją juz 2 tyg wczesniej a tu dopiero dziś i w dodatku jej nie ma . Chcemy mieć dziecko . Więc czy jest jakieś prawdopodobieństwo ze jestem w ciaązy ?? Kiedy mam zrobić test ?? Bo nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina22lata

Witam.Mam problem i bardzo proszę o pomoc.Wiec zaczne od tego, ze okres mam regularnie i mialam dostać 17.10.2013 a do dnia dzisiejszego nie dostalam.Test zrobilam 28.12013 i wyszedl negatywny,czy pomimo to mogę byc w ciąży?I kiedy powtórzyć test ciążowy by byl wiarygodny wynik?Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

ze względu na to że współżyjesz często bez zabezpieczenia niesie to za sobą ryzyko ciąży. 5 dni spóźnienia to jeszcze nie musi oznaczać od razu ciąży. Czasami zmiana diety czy za dużo stresu w domu czy w pracy też opóźni ci okres. Sugeruje wykonanie testu ciążowego i będziesz wiedziała na czym stoisz. Jeśli wynik negatywny będzie za kilka dni znowu powtórz jeśli nie dostaniesz okresu. Czy wynik pozytywny czy negatywny powinnaś iść do lekarza żeby cie przebadał i ustalił przyczynę opóźnienia okresu i ewentualnie ustal metodę antykoncepcji np tabletki czy plastry antykoncepcyjne i wtedy takich obaw mieć nie będziesz
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam problem....Moje miesiaczki sa bardzo nieregularne mam je mozna powiedziec raz na jakis czas.Mam dwoch synow ale chcemy miec z mezem kolejne dziecko przy poprzednich chyba udalo mi sie to jakims cudem... Ostatnio miesiaczke mialam wywolana tabletkami 09.02.2014 i od tamtego czasu moj okres stanal az do wczoraj 06.04.2014 Nie wiem kiedy bede miec teraz dni plodne PROSZE O JAKIES PORADY

Odnośnik do komentarza
Gość mmaaggddaa20

Witam!Od kilku miesiecy staramy sie z partnerem o dziecko.Spóźnia mi sie okres o 16 dni. Kilka dni temu zaczeły boleć mnie piersi.Robiłam 3 testy ale wyszły negatywnie.Dodam ze kilka miesiecy temu bralam tabletki na odbudowe jajników bo coś tam było nie tak z nimi;(Czy to może być ciąza??

Odnośnik do komentarza

Witam. Dnia 26.10 ostatnio mialam miesiaczke a dnia 27.11 bylam u ginekologa na wizycie kontrolnej. Na ktorej gin. po badaniu i usg poinformowal mnie ze ciazy nie ma. Dzisiaj jest 1.12 a miesiaczki nadal nie ma.I teraz nie wiem czy nie mam sie czym martwic czy moze bylo za wczesnie na potwierdzenie ciazy i dlatego gin. powiedzial ze nie ma? A okres zawsze mialam miesiac w miesiac/ewentualnie dzien lub dwa wczesnej. Nie wiem co robic...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...