Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Coś Ci sie chyba pomylilo... ten lek nie byl wycofany z obrotu. Byl dostepny za ok 3,5 kola a teraz zostal objety refundacja. Jakbys byl madry to przeczytal bys spektrum dzialania i zobaczyl, ze dziala na Twojego domniemanego grzyba, ktorego mozesz sie pozbyc. No chyba, ze wolisz cale zycie jest czosnek i cieszyc sie z chwilowych popraw :D
Polecam poczytac: http://monikawielichowska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1772:w-sprawie-objcia-refundacj-leku-noxafil&catid=65:moja-praca-w-sejmie&Itemid=148

A nie w kolko wszystko co zwiazane z medycyna negowac i szukac teorii spiskowych haha :D

Odnośnik do komentarza

I co? Pójdę do lekarza(który nawet nie miał ochoty spojrzeć na zdjęcia) i poproszę o przepisanie leku refundowanego z 20kzł(przy mojej wadze). Realizm zerowy, skoro nawet żaden z tych konowałów nie podjął diagnostyki.Może za dobrze wyglądam i wyniki ogólne zbyt dobre.Jak by mnie na noszach wnieśli to może jakaś reakcja by była, ale i tak w to wątpię.Raz wywieżli mnie do szpitala, trzymali trzy dni na urologii aby stwierdzić na koniec że problem z jelitami, i do domu. Hepatolog kilka razy, i co? Wykluczone wirusy i wypad z baru-zdrowy(pomimo złego wskażnika deritisa). Ostatnio gastroenterolog- żołądek(a był skopany ostro)obraz prawidłowy-histopatologia; zapalenie śluzówki(pomimo prawidłowego CRP i ANA-1) i wypad z baru.Jakoś po tym wszystkim straciłem wiarę w medyków i ich chemię.Mój stan zdrowia znacznie się poprawia jak unikam konwencjonalnej medycyny.Te barany działają na chybił trafił, tylko truć potrafią.Może mam pecha?

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Moze sie ktos skusi i mu pomoze. Mi osobiscie od kilku dni kreci miesniami, od wczoraj jakos mnie dziwnie boli zoladek ze musze od razu na kibel leciec srac, i dzis zauwazylem zielonkawy kolor moczu. Od 4 dni biore na wzomcnienie organizmu. Zawiera czosnek, zenszen, witaminy A,B,B1 i B12 bodajze, tez zrobilem sobie wczoraj herbatke z zurawiny. Ten kolor moczu zdziwil mnie nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

zielonkawy mocz - może świadczyć o zakażeniu pałeczką ropy błękitnej lub o zażywaniu leków lub spożyciu barwników spożywczych albo po szparagach. Może oznaczać też zapalenie gruczołu krokowego, odmiedniczkowe zapalenie nerek lub zapalenie pęcherza moczowego;

Odnośnik do komentarza
Gość Rampatatam

Niestety te objawy świadczą o chorobie psychosomatycznej, czyli wmawiasz sobie ze to ze Ci sie skręcają mięśnie jest od bakterii jakiejś która masz w moczu xD to samo z zoladkiem. Szczepan... Sorry, ale to jest chore. Zmiana koloru moczu zapewne po suplach.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~Rampatatam
Niestety te objawy świadczą o chorobie psychosomatycznej, czyli wmawiasz sobie ze to ze Ci sie skręcają mięśnie jest od bakterii jakiejś która masz w moczu xD to samo z zoladkiem. Szczepan... Sorry, ale to jest chore. Zmiana koloru moczu zapewne po suplach.

Spoko, ale i tak skonsultuje to z lekarzem do którego wybieram się we wtorek.

Odnośnik do komentarza

Siema.
Byłem u dermatolog-wenerolog, pokazałem ptaka, co i jak opowiedziałem jej przebieg jak wcześniej w punktach i kobita stwierdziła grzybice. Mowiła, że ubytki w tej skórce wystąpiły po pimafucorcie. Zapisała: rano: climatrizolum, wieczorem: triderm w maściach, oraz flucorte(biorę zamiennik bo nie było w postaci Mycosystu) w tabletach (3 dni x2, później 1x). Generalnie widać poprawę, choć zobaczymy, bo ok 4 tyg kazała smarować. Skóra żołędzia czasem jest ok, czasem jest pomarszczona, a czasem jest foliowa i sucha(może to jakieś takie zwiotczenie, bo maści pozbawiły go kolagenu i elastyny??). Po tridermie jest fajna, bo jest żelowy, to jak nowa wręcz.
Jeśli nie pomoże to zastanowię się nad takimi lekami jak Protopic, Takrolimus, Prednizolon, Dermovate, Retino. Może któryś można stosować bez efektów ubocznych. Pomyślę też nad obrzezaniem, bo to pewnie też byłoby rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Panowie od kilku dni na zaczerwienienia i suchość ja stosuje do mycia mydło "Biały Jeleń" i smaruje żołądź kremem "Bevita" naprawdę pomaga!Wraca normalny kolor i nawet po stosunku wygląda ok.Malutkie kropeczki nadal są ale to może po stosowaniu tych wszystkich maści na grzybice.

Odnośnik do komentarza

tak, ale dotykałem żołędzi to taka była, wiec pewnie napletek tez od wewnątrz.

a co do żyłek to wyczytałem takie coś

Potocznie mówimy, że na naczynka na twarzy albo na nogach są „popękane”. W rzeczywistości są one poszerzone, często widoczne w postaci czerwonych niteczek, sieci żyłek, rumieńców lub rozlanych plam. Teleangiektazje są to trwale rozszerzone naczynia włosowate splotu podbrodawkowego skóry, które uwidaczniają się przez naskórek. Naczynka mogą być trwale rozszerzone, a dodatkowo nadmiernie poszerzają się pod wpływem emocji, stresu, słońca, wiatru, mrozu, alkoholu, gorących płynów i pikantnych potraw.

Bardzo niekorzystne dla skóry jest długotrwałe stosowanie miejscowych sterydów (maści lub kremów ze sterydami), zwłaszcza na twarz, szyję i dekolt – powoduje to trwałe i nieodwracalne uszkodzenia, przyspiesza starzenie się skóry i powoduje trwałe zaczerwienienia.

może nie o penisie, ale coś w tym pewnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Witam. Z jakiegos powodu bakterie mi sie podmieniaja. Pol roku temu fecalis i epidermidis, a przed swietami e coli i epidermidis z cewki. Moze to siedzi w prostacie i sie podmienia, moze idzie z jelit, bo wszystkie typowo jelitowe te bakterie, no oporcz epidermidisa. Choroba autoimmunologiczna? Czy wam nie towarzysza inne problemy zdrowotne?

Wisnia, podaj gg ;D

Odnośnik do komentarza

Też ma obecnie nawrót tego cholerstwa, parę lat temu doprowadziłem sie do stanu że na żołędziu zaczęła schodzić skóra i pojawiła sie dziwna żółta wydzielina na szczęście trafiłem na dobrą panią dermatolog przepisała jakąś maśc do tego płyn robiony w formie okładów i antybiotyk doustnie. Tydzień i było po problemie teraz po 3 latach mam nawrót i szczerze to jutro ide do dermatologa, problem jest w tym że pimafucort jest bardzo silną maścią ok wyleczy was z grzybicy ale bardzo podrażnia skórę i potem jest pytanie czy to grzyb czy podrażnienie od maści, clotrimazolum jest za słaby jeśli o mnie chodzi i tak szczerze no bez leczenia doustnego sie nie obejdzie wiem z doświadczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...