Skocz do zawartości
Forum

Duszności, ból w klatce piersiowej, bóle głowy i kaszel


Gość Grzesiek_1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek_1991

Mam do Państwa pytanie. Od dwóch tygodni palę papierosy. Wiem... głupi byłem, ale od dzisiaj nie palę. Po prostu przestraszyłem się tego co się ze mną dzieje i odstawiłem truciznę.

Paliłem nawet 15 dziennie. Ale tylko dwa tygodnie. Dzisiaj pojawiły się duszności. Od dwóch dni bóle w klatce piersiowej. W nocy kaszlę dość mocno. Dzisiaj doszedł jeszcze ból głowy.

Do tego jeszcze lekkie zawroty głowy. To pewnie z nerwów.

Boli mnie również tchawica. Tak mi się wydaje, że to tchawica. Pewny nie jestem. Ból jakby w gardle.

Czy może być tak, że mnie płuca bolą? Bardzo proszę o odpowiedź. Dzisiaj rano zacząłem mieć nudności, ale przeszły. Przynajmniej na razie.

Jeszcze raz proszę o odpowiedź i z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza

2 tygodnie palenia papierosów nie dają, aż tak rozległych objawów jakie opisujesz.
Nie chorujesz na żadne choroby serca? Nadciśnienie?
Wszystkie objawy jakie opisujesz bardziej pasują do spraw wieńcowych niżeli chorób płuc.
Ból w gardle jaki odczuwasz to zapewne tarczyca. Byłeś badany pod kątem TSH?
Duszności, bóle w klatce piersiowej, nudności i bóle głowy mogą świadczyć o tym, że Twoje serce źle pracuje. Najczęściej takie objawy towarzyszą stanowi przedzawałowemu, jednak sądząc po Twoim roczniku prawdopodobieństwo zawału jest małe.
Ostatnio pogoda się często zmienia, może jesteś czuły na zmiany pogodowe.
Nie mniej jednak proponuje Ci udanie się do lekarza rodzinnego na początek, ten skieruje Cię na EKG.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzesiek_1991

Byłem wczoraj u lekarza. Dostałem antybiotyk. Piję też syrop Herbapect. Ten kaszel nie chce ustać. W dodatku w nocy miałem 38 st. Teraz mam 37 st.
Martwię się o to, że mam trudności z oddychaniem. Jak wciągam powietrze, to występuje w gardle takie gryzienie i ciężko mi oddychać.
Raz mi zimno, raz gorąco. Prawie całą noc nie spałem. W dodatku wszystko mnie boli. No nic.
WeteR bardzo dziękuję za rady i odpowiedź.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...