Skocz do zawartości
Forum

Obawa przed ciążą po seksie z prezerwatywą


Gość pysiaczek011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pysiaczek011

Mam18 lat. ostatni okres miałam 28listopada, a dzis mamy 31 grudnia. wiec spóżnia mi się 3dni. Ostatnio uprawiałam sex moj chlopak sie s***w zabezpieczenie a następnie poszedl do lazienki umył swego penisa kilka razy i zalozyl nowa prezerwatywe i penisem tylko dotykał mnie po pochwie. to Bylo w dniach płodnych. czy jest mozliwe zebym zaszla w ciazy? jesli chlopak umyl go dokladnie i zalozyl nowa prezerwatywe? okres spoznia sie 3 dni. Wariuje!

Odnośnik do komentarza

Spokojnie! Najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży, ale następnym razem bardziej uważajcie. Nie kuście losu! Idź szybko do apteki po test lub poproś by chłopak kupił. Wtedy się uspokoisz i będziesz na 100% pewna. Pamiętaj, że jeśli będziesz się bardzo stresowała, twój okres dalej się może nie pojawić, bo stres to jeden z czynników, który może rozregulować cykl menstruacyjny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Co ma temat do tego co piszesz? Bo jeżeli chodzi Ci o to, że jak się ma prezerwatywe na sobie, orgazm i 5 min w partnerce to więc tak: Nie można, ale zawsze tam jakiś procent jest, tymbardziej jak prezerwatywa pęknie. Poza tym wcale nie trzeba miec wytrysku żeby doszło do zapłodnienia :) ( bez prezerwatywy)- ale to są ekstremalne przypadki. I tak samo czas bycia w pochwie też nie ma znaczenia! ;)

Odnośnik do komentarza

karlmad
Jeżeli kochalam się z chłopakiem podczas ostatniego dnia miesiaczki i on doszedł we mnie to mogę być w ciąży? Miesiaczke mam co 26-28 dni i trwa 5-7 dni. Jaka jest możliwość że jestem w ciąży

Witam!
Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że do stosunku doszło teoretycznie w czasie dni niepłodnych. Ryzyko ciąży, choć jest niskie, jak najbardziej jednak istnieje. Nie ma jednak takiej możliwości, by określić je w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

kumuna
Witam chciałbym się zapytać jaka istnieje szansa zajsćia w ciąże przy stosowaniu stosunku przerywanego z prezerwatywą i globulkami plemnikobójczymi (procentowo). Zkładając, że prezerwatywya byla ok i wszystkobylo zrobione jak należy>?

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić je w wartościach procentowych. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani jednak powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...