Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha pod pępkiem, biegunka i zatwardzenie na przemian


Gość Zmeczonabólem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmeczonabólem

W środe pojawił sie tylko delikatny ból glowy oraz silne osłabienie. W czwartek biegunka, ból brzucha i głowy, w piątek (wczoraj) ból głowy zmalał jednak ból brzucha nasilił sie do tego stopnia, że z bólu leciały mi lzy i cala bylam oblana potem. Biegunka przeszla bez lekow ale przez caly dzien nie mogłam oddac stolca. Cały dzień mnie mdliło pod wieczór, kiedy zobacze zwymiotowałam na chwile nastąpiła ulga ale po chwili wróciły silne bóle. W nocy budziłam sie co chwilę z bólu. Rano ból byl taki sam jednak powróciła biegunka po zażyciu Stoperanu ustala. Na ból brzucha próbowałam No-spy jednak pomoglo na chwile. Brzuch boli nie zaleznie od tego czy leżę w bezruchu czy sie ruszam. Podczas napadów(raz na 3-5 min) nie mogę wytrzymać. Kiedy oddycham przez usta ból łagodnieje. Nie mam juz siły. Czy powinnam isc do lekarza rodzinnego czy poczekac aż przejdzie?

Odnośnik do komentarza

Pędź szybko po pomoc, rodzinny pewnie skieruję cię gdzieś dalej a może i do szpitala. Zaparcia czy zatwardzenia na przemian z biegunkami mogą zrobić ci taką ranę w środku odbytu jak u mnie. Nazywa się to szczelina odbytu i jest to bardzo uciążliwe, bolesne, pieczące i swędzące. Coś strasznego. Dodatkowo mam też przez to wszystko pęknięta śluzówkę odbytu i bardzo obfite krwotoki. A pomoc tu wcale nie jest taka łatwa bo mimo odwiedzeniu już kilku lekarzy wciąż cierpię. Pędź prędko do lekarza bo to może skończyć się szczeliną a tego cierpienia nie życzę.

Odnośnik do komentarza

to bardzo dziwne objawy, na pewno przyda sie wizyta u lekarza, poki co mozesz kupic sobie probiotyk Latopic, zawiera on zywe szczepy bakterii kwasu mlekowego, ktore naturalnie wystepuja w przewodzie pokarmowym, jest on przebadany pod katem alergii pokarmowej, twoje objawy troche mi pasuja na alergie, wiec moesz sprobowac, a lek na pewno nie zaszkodzi, bo jest to taki naturalny srodek lagodzacy objawy alergii

Odnośnik do komentarza
Gość Odstaw mięso mleko gluten

Odstaw mięso mleko gluten cukier.  Cynamon 1 płaska łyżeczka zamieszac z 3 łyżkami wody.  Wypić to popijając szklanką ciepłej wody, 30 min przed każdym posiłkiem minimum 3 miesiące. Wybija wszelkich lokatorów niszczacych jelita. Masz nieszczelne jelita - dzielo helmintow i pozostałych pasożytów.   Maslann Sodu minimum 3 miesiące. Maslan Sodu regeneruje śluzówkę jelit. (Tylko ten dobry cynamon droższy.) Mnie pomogło. Masz wolną wolę. Ty wybierasz ty decydujesz. Kitle mi nie pomogły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...