Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie, zawroty głowy i brak emocji


Gość Football

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam 19 lat i jest we mnie pewien problem który jest trochę uporczywy. a więc tak, w ostatnim czasie nękały mnie ( nie często ) dziwne zawroty głowy i osłabienie, miałem wtedy taką niechęć do zrobienia czegokolwiek, nie miałem na nic siły, ale moje zachowanie było normalne, normalnie rozmawiałem i robiłem inne rzeczy... i potem zaczęło się psuć moje samopoczucie. potem przez pewien czas było normalnie a potem znowu to wróciło. czasami jak to miałem to zaczynałem myśleć czy mi to przejdzie i zaczynałem się wtedy obawiać. na razie zauważyłem poprawę, przed wczoraj czułem się w miarę normalnie, wczoraj czułem się normalnie i dziś jest ok, ale moje emocje się jakby oddaliły. zawsze cieszyłem się każdym dniem a teraz jest tak że traktuje to jako zwykły normalny dzień. i mam pytanie jak z powrotem wzbudzić w sobie emocję ? takie jak miałem kiedyś, bo teraz np. jak jest coś ciekawego jakieś wydarzenie to powinienem się cieszyć, bo znam siebie, a teraz tak nie jest... kurcze, zawsze mnie coś cieszyło jakiś mecz, a teraz, jest bo jest ....

ps: dodam że mam dziwne myśli dotyczące następnego dnia jakbym obawiam się jutra, nie wiem co będzie jutro, czy będę się czuł dobrze czy nie...
na koniec napiszę że wolę ( jakby to była jakaś depresja czy co ) leczyć to samemu, nie chcę udawać się do specjalisty. może dam radę, bo wcześniej było gorzej a teraz czuję znaczną poprawę ;)
z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Od pewnego momentu. nie wspomniałem o jednym, kiedyś popalałem i przestałem. ale ostatnio znów zapalilem i od wtedy sie zaczęło. dziś i ostatnie dni było mi lepiej tylko straszne osłabienie mam w rękach i nogach. na nic nie mam siły a mimo to wstane i to robię np. jazda na rowerze, bieganie . co zrobić aby te zmęczenie przeszło? odpocząć? nie sądzę to nic nie daje. Może brak mi jakiś składników? Żelaza czy magnezu... z góry dzieki za odp

Odnośnik do komentarza

Football, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Sprawę kompiluje fakt, że nie chcesz udać się do specjalisty. Być może pod względem psychicznym jest z Tobą wszystko w porządku, a osłabienie, zmęczenie to skutek jakichś dolegliwości fizycznym, np. skutek anemii. Przez Internet nikt nie zgadnie, co Ci dolega. Powinieneś udać się do lekarza i zrobić przynajmniej podstawowe badania. Może faktycznie masz niedobór jakichś składników i trzeba je uzupełnić, ale to tylko gdybanie. Tak można zgadywać nieustannie, a i tak nie mamy pewności, co Ci tak naprawdę jest. Pozdrawiam i zachęcam do wizyty u lekarza!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...