Skocz do zawartości
Forum

Seks a Gynalgin


Rekomendowane odpowiedzi

witam , dzis bylam u ginekologa , przepisal mi gynalgin i lacibios femina, pozwolil mi uprawiac seks zeby moj partner rowniez mial stycznosc z lekiem zeby mu bardziej pomogl, pisze tutaj bo wyczytalam ze raczej seks jest zabroniony,ale moj partner juz jest zarazony, i co sie wylecze to on mnie zaraza spowrotem.pomocy

Odnośnik do komentarza

To moze posłuchaj lekarza, bo może tak byc, ze jak ty masz tabletke w sobie i w miedzy czasie bedziecie uprawiac seks to i on skozysta z tego. Aczkolwiek jakby tak na dobra sprawe pomyslec to to troche dziwne jest. Chyba lepiej by bylo jak i on by sie osbno zaczal leczy skoro to on cie zaraza.

Odnośnik do komentarza

nie mowilam, ogolnie tak kazala mi zrobic pani ktora zapisywala mnie na wizyte, ona sie mnie o wszystko wypytala, powiedziala ze jakos trzeba go wyleczyc, pierwszy raz bylam u nowego ginekologa mam nadzieje ze to co ten facet mi wypisal to pomoze, bo lecze sie juz od pol roku , jestem zalamana, ciagle cos lape, 1 wrzesnia ide zrobic cytologie, i zarazilam tym mojego nowego chlopaka , jak nie to pojde do jakiejs kliniki chyba jest ze mna cos nie tak, nawet na basen przestalam chodzic

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz spotykam się z taka metodą i nawet nie bardzo jestem w stanie wyobrazic sobie tego w praktyce. Myślę, że wstrzemięźliwość seksualna jednak jest wskazana w okresie leczenia, a chlopakowi kup póki co maść clotrimazolum niech się smaruje, następnym razem zapytaj lekarza co chłopak powinien stosować, byście sie nie zarażali na wzajem. NIe zapomnij tez o probiotyku na odbudowę flory, np Lactovaginal, by nie doszło do nawrotu infekcji.

Odnośnik do komentarza

Skoro powiedziała Ci to babka w rejestracji a nie lekarz. To nie słuchaj jej bo skad ona sie moze znac. Jakies głupoty gada. Troche mi sie to dziwne wydawało. Na nastepnej wizycie powiedz ginekologowi o tym ze partner sie nie chce leczyc i wgl. zamiast rejestratorce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...