Skocz do zawartości
Forum

Jak poderwać chłopaka?


Gość patka_

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak podoba mi się bardzo taki super chłopak i ale nie wiem czy mam u niego jakieś szanse , ponieważ nie rozmawiamy jakieś dwa miesiące .Lecz w szkole ciągle się na mnie patrzy i wog . Nie wiem czy mam u niego jakieś szanse . Prosze o pomoc ;(

Odnośnik do komentarza

Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać, czy mu się podobasz. Podejdź do niego i zagadaj:). Wymyśl jakiś pretekst albo pytanie (nic zobowiązującego, nie wyznawaj mu swoich uczuć ani nic w tym rodzaju:). Jeśli wykaże trochę zainteresowania (poznasz od razu po uśmiechu itp;), może wywiązać się z tego dłuższa rozmowa. Nie spodziewaj się cudów, może mu się podobasz, ale jest zbyt nieśmiały żeby do Ciebie podejść. Jeżeli Cię spławi, daj sobie z nim spokój, jest wiele rybek w morzu:)). Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza

Czasem najprostszy sposób jest najlepszy. Tak jak pisał Przedmówca - podejdź, porozmawiaj, jesli rozmowa będzie fajna, możesz zaproponowac spacer. Mozecie tez utrzymywac kontakt przez internetowe komunikatory. Dobrze by było najpierw się zaprzyjaźnić, zobaczyć czy do siebie pasujecie, co Was łączy i czy chłopak jest zainteresowany czymś swięcej niż przyjaźnią. Musisz zrobić krok w jego stronę. Uśmiechnij się powiedz cześć i zapytaj co słychać. Od słowa do słowa na pewno wywiąże się rozmowa. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...