Skocz do zawartości
Forum

Gdzie znależć pomoc w zaburzeniach psychicznych ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pan tu znowu

tobie jest potrzebny silny kopniak w dupe moze wtedy sie obudzisz , bo jak na razie jestes przymulony po tych swoich psychotropach i masz odrealnione mysli, nie lapiesz rzeczywistosci, wiec albo nie nudz albo daj dupy

Odnośnik do komentarza

i jak Egi zalatwieś coś? Spisz jeszce czy poszedłeś szukać pomocy? Wiesz, ciekawt twój post jak wiele innych tu się pojawiających. Nuie zakładaj z góry że leczenie ci nic nie pomoże. Leczyłeś się kilka lat, 5 az, wiec nie przerywał walcz o swój umysł, moze ci si poprawi ...

Odnośnik do komentarza

pudelek to mój nick, chibobaju, co do Egiego to tylko sie pytam, bo tyle psycholi jest na tym forum i to ciekawi mnie ale nie co mają do powiedzenia, bo wiadomo że psycholo to psychol i nic dobrego nie można sie po nich spodziewać, z dala od takich

Odnośnik do komentarza

ładnie, oki, wracam do tematu, myślisz że Egiemu coś da wstrząs? tzn. jaki? elektryczny, oj nie nie sądzę, 5 lat to zbyt dlugo na cokolwiek, mimo to szkoda mi go, tak po ludzku, oki, nie mówie nic więcej, to inny świat taki ktoś Egi

Odnośnik do komentarza
Gość niedoświadczony

hmmm, wiecie co, mam wątpliwości czy 5l.temu. prawidłowo zdiagnozowali chorobę tego człowieka. Chyba nie. Leki faktycznie oszałamiają i bez terapii jak napisał nasz bohater, nic się nie wskóra, tak po prostu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...