Skocz do zawartości
Forum

Zielonkawy śluz przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość LaLuna25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio po konsultacji z moim ginekologiem stwierdziłam że przesunę sobie okres biorąc 2 opakowania pod rząd. Mój ginekolog przy wizycie nie stwierdził, żadnych zmian, wszystko był ok - jednak kilka dni później doznałam małego otarcia pojawił się lekko zielonkawy śluz. Od dłuższego czasu przed infekcjami zabezpieczam się globulkami Vitagyn C. Więc dziwi mnie to, że jestem aż tak podatna na otarcia i jakieś drobne infekcje. Jednak by wzmocnić pewność że nic więcej mi nie grozi zastosowałam inne globulki na leczenie infekcji grzybiczych. W ciągu ostatnich 2 tygodni miałam też dużo stresów i zaparcia i odczuwam ból w podbrzuszu jak przed okresem w tym czasie 2 krotne zauważyłam w śluzie brązową smugę.
Czy może to być nadżerka ? Wynik jakieś infekcji ? A może po prostu psychologicznie mój organizm czeka na okres... ?
Dodam że co jakiś czas śluz ma inny zielonkawy odcień a tak to jest biały.

Odnośnik do komentarza

Tak miałam wykonaną cytologie oraz biopsje....
Obawiam się nadżerki, ale nadżerki robią się dopiero po dłuższych infekcjach.
Czasami zmiany w śluzie są przez globulki póki cała globulka nie wypłynie....
Planuje zmianę globulek bo te są dla mnie za mocne i często mam objaw mocnego zakwaszenia po nich. Dziś wzięłam ostatnią tabletkę. Zobaczymy co będzie po okresie wizytę mam za 2 tygodnie niestety wcześniej się nie dało ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...