Skocz do zawartości
Forum

Biegunka od roku


Gość Krzysiek99

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest możliwe - nie ma czegoś takiego, jak biegunka od roku. Gdybyście mieli cały czas biegunkę to pewnie już byłoby po was. Radzę zacząć od smecty - a jeśli nie działa, to lekarz niech sprawdzi sytuację. Ale na 99 proc. tutaj mylicie biegunkę z inną dolegliwością.

Odnośnik do komentarza

Wiem co mam dokładnie zaczęły mi się 13.02.2017 czyli trwają już 1,5 roku . Jak inaczej nazwiecie latanie do toalety po kilkanaście razy na dobę i załatwianie się tylko woda bo ja nazywam to biegunka . Co do leków chamujacych typu smekta stoperan imodium itd nic nie działa nawet zwiększone dawki. Miałem robiona gastroskopię kolonoskopię tomograf komputerowy jamy brzusznej wszystkie badania na pasożyty bakterie wszystko wykluczone . W kolonoskopi wyszły zmiany mikroskopowe w błonie śluzowej wiec lekarze postawili ze to będzie mikroskopowe zapalenie jelita grubego podają mi od stycznia asamax i duspatalin i klops nic nie działa . Aha i IBS tez jest wykluczony . P.S. Wybaczcie mi jak by ktoś odniósł wrażenie ze jestem wściekły w swoim wpisie ale po prostu mam już tego dość wykańcza mnie to fizycznie i psychicznie

Odnośnik do komentarza
Gość lalinka

to jest coś ewidentnie nie tak, wydaje mi sie,ze masz zaburzoną błonę śluzową jelit, spróbuj z czegoś z maslanem sodu, na przykład intestę... to bardzo fajny preparat który własnie pomaga w takich dolegliwościach biegunkowych, ja przy biegunce jeszcze stosowałam dietę trochę bardziej zatwardzającą, moja biegunka ciągnęła się zaś 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Gość Samanta555

Jest taki probiotyk, drogi w dodatku bo kosztuje około 70-80zł - nie pamiętam nazwy, ale moja mama po chemioterapii miała go rekomendowanego przez onkologa i bardzo dobrze podziałał!
Natomiast przeciwbiegunkowo polecam przede wszystkim http://kebene.pl czyli lek który zawiera zarówno węgiel aktywny jak i symetykon, dzięki czemu działa wielotorowo.

Odnośnik do komentarza

Nie biegunkę najlepszy jest moim zdaniem stoperan. Ktory mozna kupić bez recepty. I który mam u siebie zawsze w domu ( i koniecznie w mini apteczce w podrózy).

https://liki24.pl/search/stoperan/ - ogolnie na tej stronie można sprawdzić sobie dostępność w aptekach. 

Jeśli jednak jest to aż taka przewlekła biegunka to nie wiem czemu czekasz. Dobrze jest zapisać sie na pewno na wizytę do lekarza gastrologa. Tak aby nie okazało się to coś groźnego. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...