Skocz do zawartości
Forum

Ciągły kaszel przy infekcji a alergia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiedziałem gdzie o tym napisać, napiszę tutaj na forum.

Od ponad tygodnia dręczy mnie kaszel + katar.
W środę poszedłem do lekarza. Stwierdził, że mam jeden migdał nie na swoim miejscu czy coś w tym typie, w dodatku szmerki w oskrzelach. Mam przepisany antybiotyk Unidox , i ALERTAC czy jakoś tak. W dodatku jeszcze mam płukankę gardła (woda utleniona) i FLEGAMINE/MUCOSOLVAN na rano. ALERTAC na wieczór.

Wybrałem już połowę antybiotyku, 5 tabletek, mam brać do niedzieli, zostało 5 tabletek. 2 x 1 dzień - rano/wieczór. Zbytnio nie widzę różnicy, kaszel nadal mam. W internecie jest sporo objawów podobnych, rak płuc/oskrzeli, różne inne i uczulenie na psa. Posiadam psa, ale nie możliwe że dopiero teraz bym dostał uczulenia, no nie? Przecież psa mam już 4 rok. :> Nie mógłbym się z nim rozstać. Nawet gdybym był na niego uczulony to bym go nie oddał, inne sposoby na leczenie tego. Nie wiem co to może być, gorączki nie miałem. Czuje po prostu, ze coś mi tak jakby spływa na to gardło, drapie mnie, nie wiem jak to nazwać. Na dworze wydaje mi się, że jest lepiej. Ale też kaszlę, w domu też. W domu wydawało mi się, że jak wejdę to zaraz mnie coś zadrapie w tym gardle. Ale przecież gdybym miał uczulenie na psa to na dworze, a tym bardziej w szkole bym nie kasłał. Prawda? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

najlepiej byłoby żebyś zrobił testy alergologiczne bo wtedy byś wiedział co i jak. Być może jest to alergia, ale niekoniecznie na psa, może też być na pleśń, kurz, roztocza itp rzeczy. Zrobisz testy to się wszystkiego dowiesz

Odnośnik do komentarza

może masz zatoki zaziębione i spływa to właśnie z zatok na gardło i stąd ten kaszel sam piszesz że masz też katar ja tak miałem i nie mogłem się tego pozbyć , kaszel chrząkanie coś mi tam przeszkadzało , może tez od alergii ale to już sam wiesz lepiej czy jesteś uczulony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...