Skocz do zawartości
Forum

Lekkie plamienie po stosunku przy nadżerce


Gość zmartwiona94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiona94

Witam.
Wczoraj niedługo po stosunku udałam się do toalety i zauważyłam małe ślady krwi na papierze. Dziś mam jeszcze śluz brunatny. Odbyłam kilka stosunków w ciągu dwóch dni i były one dość ostre, czy takie plamienie mogło wyniknąć z licznych otarć, bo do dziś czuję lekki ból pochwy czy to od nadżerki może być? Nigdy nie miałam takich plamień odkąd mam stwierdzoną nadżerkę, wizytę u ginekologa mam za dwa tygodnie powinnam się martwić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiona94

Komercha
całkiem możliwe że to kwestia otarć, być może to jest nadżerka ( kiedy ostatnio zrobiłąś cytologię, może nadżerka się powiększa?) Na razie się nie martw tylko poczekaj. Może kup sobie jakiś delikatny płyn do higieny intymnej tak by załagodzić podrażnienia :)

W kwietniu byłam na wizycie i nadżerka właśnie się powiększyła, być może będę miała wymrażaną, a na wynik cytologii czekam.

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiona94

Komercha
no to te plamienia mogą być od tej nadżerki... poczekaj spokojnie na wyniki, plamienia nie muszą oznaczać najgorszego, więc postaraj się nie panikować

We wrześniu miałam ostatnią robioną przy małej nadżerce i było ok, tylko lekki stan zapalny. Teraz się boje naprawdę :( Ale na pewno jest coś między 2 a 3 grupą , bo przy 4 i 5 to by już do domu by przyszło zawiadomienie o tyle dobre :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...