Skocz do zawartości
Forum

Przewlekłe zmęczenie, ospałość i brak energii


Gość Freziakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Freziakowa

Witam! Ostatnio bardzo doskwiera mi nieustanne zmęczenie, ospałość i brak energii do życia. Najchętniej w ogóle nie wstawałabym z łóżka. Próbowałam wielu rzeczy - zmiana diety, kawa, muzyka, ćwiczenia etc. ale to wszystko pomaga tylko na bardzo krótką chwilę (dosłownie kilka minut) a potem znowu powraca chęć do snu. Już nie mam siły do niczego, jest mi coraz gorzej ciągle chce mi się spać, kiedy jestem poza domem ciągle tylko myślę o wygodnym łóżeczku. Cały ten stan kompletnie rujnuje mi życie, bo nie mogę się do niczego zabrać, przez co bardzo ucierpiały wszystkie moje pasje.
Nie mam siły na nic. Co mogę z tym zrobić? Przeczytałam chyba wszystkie poradniki na internecie i stosowałam wszystkie znalezione metody - nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Dorywczo na mnie działają 2 litry coli ;) Ale jako, że nie lubię jej pić, do tego ma kilo cukru to, to nie jest najzdrowszy sposób ;)
A na poważnie to kup sobie suplement diety z magnezem np. Fortimag, bo ma szybko przyswajalną formę magnezu, a jak Ci nie przejdzie po jakimś czasie (tydzień, maks. dwa) to zrób sobie badania - tak jak przedmówca pisał - magnez i potas wystarczy, skoro nie jest to znużenie po posiłku to cukru raczej nie trzeba mierzyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...