Skocz do zawartości
Forum

Wysoka prolaktyna, uczucie ciężkiej głowy i drżenie rąk


Agrafiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochani, piszę tu pierwszy raz ponieważ jeszcze nigdy nie odważyłam się o tym opowiadać długo zwlekałam aż do dziś gdy mam objawy bardzo dla mnie dziwne i krepujące nie wiem do kogo się udać mam podwyższoną prolaktynę górną 998 a dolną 4362 oczywiście 102 / na 492 jest wynik prawidłowy problemy z prolaktyną miewam ponad rok od lipca nie zażywam już leku Dostinex w sumie zaniedbałam to zapominałam lekarz kazał odlożyć ze względu ze jestem młoda i pooco faszerować się i se myślałam racja w końcu to hormony. Lecz teraz od kilku miesięcy tworzyszy mi bezsenność całkowita problemy koncentracją dawniej potrafiłam dobrze się uczyć spamiętać coś szybko szło teraz nie pamiętam co do mnie mówiła dana osoba mam czesto obraz za mgłą spowolnione ruchy i ucisk na środku głowy i w skroniach co najgorsze , dla mnie że mam uczucie wiru zachwiania równowagi , i uczucie cięzkiej głowy jakby miała mi głupio zabrzmi odpaść wysrtraszyłam się że mam guza problem dochodzi z wysłowieniem jakby odjąc mowę blokada i ustepuje pare chwil romazany obraz i wraca do normy rzeczywistej i mogę wypowiedzieć się jestem osoba nerwową stres dawniej był u mnie codziennością dodam że mam refluks dwuniastniczo-żołądkowy uroilam sobie choroby że mam guza głowy lub gruczolaka przysadki mózgowej nigdy nie miałam ani tomografii rezonansu. Paraliż chwilami ciała uczucie nie dokrwienia jakby krew nie dochodzila do dłoni i stop i drżenie rak lekarz wcześniej stwierdzał po wynikach za każdym razem zrobienia że mam mało żelaza i niedotlenie wystepuję bo szybko się mecze gdy przejde się kawalek i w klatce piersiowej kuje i w lewym boku pod piersią . Fakt spojrzeć na to wszystko to gorzej jak 80 letnia kobiecina ale na prawdę jestem zdesperowana Co mi do jasnej cholery jest

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

idź do lekarza może być endokrynolog ( ten byłby najlepszy) szkoda że tego nie leczyłaś, hormony hormonami ale jeśli masz tak podwyższoną prolaktynę to trzeba z nią coś zrobić. Powinnaś isć jak najszybciej bo być może Twój podwyższony poziom prolaktyny jest np wynikiem gruczolaka przysadki ( nie jest to złośliwe) ale prowadzi do wielu zaburzeń

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...