Skocz do zawartości
Forum

Skąpe krwawienie po trzecim opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przedwczoraj rozpoczęłam czwarte opakowanie tabletek anty. Pierwsze opakowanie zaczęłam pierwszego dnia miesiączki, ponad dwa tygodnie później był stosunek. Nie wymiotowałam, nie miałam biegunki, brałam o stałej porze. Wystąpiły u mnie wszystkie trzy krwawienia z odstawienia, lecz ostatnie było znacznie mniej obfite od poprzednich, wręcz znikome. Czy w tym przypadku można wykluczyć ciążę? Niepokoję się, ponieważ w internecie wyczytałam, że pierwszy blister nie zabezpiecza w pełni przed nią, ponadto ostatnie krwawienie było znacznie słabsze... Zaczynam się doszukiwać objawów ciąży w każdym najmniejszym sygnale wysyłanym przez organizm ...

Odnośnik do komentarza

Niby zdaję sobie sprawę ze wszystkiego, co zostało tutaj napisane, ale strasznie martwią mnie mdłości, które dręczą mnie od kilku dni, nigdy nie miałam z nimi styczności. Wyczytałam, że to również może być efekt uboczny antykoncepcji (tak, jak i plamienie, które u mnie wystąpiło pod koniec trzeciego opakowania), ale tak późno ... ? Zazwyczaj efekty dają o sobie znać podczas pierwszego, ewentualnie drugiego opakowania chyba.

Odnośnik do komentarza

Witam. 23 stycznia dostałam miesiączkę i wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną YAZ. To moje pierwsze tabletki. W sobotę 23 stycznia rano dostałam okres,wieczorem wzięłam tabletkę i okres się zatrzymał. W nocy nic, w niedzielę tylko jakieś resztki leciały. Mój okres trwa przeważnie tydzień i jest bardzo obfity. Lekarz mi nie powiedział, że nie będę mieć praktycznie miesiączki, czy tak musiało być? Jest wszystko dobrze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...