Skocz do zawartości
Forum

Wypisywanie do byłego po rozstaniu


Gość kasiaa2134

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaa2134

Muszę tu napisac, bo nie wiem naprawde co mam zrobic ze soba. Bylismy ze soba ponad 2 lata - zdarzyly sie wzloty i upadki jak u kazdego. Od jakis 5 miesiecy bylo naprawde zle. Ciagle rozstawalismy sie i wracalismy do siebie jak dzieci. Teraz wiem, ze to naprawde koniec.. zostawil mnie i nie chce miec ze mna wgl do czynienia, a ja nie moge bez niego zyc. Jest ze mna naprawde ciezko, zschoauje sie jak idiotka. Wypisuje do niego setki smsow dziennie.. minal dopiero tydzien, a on juz podobno z kims kreci. Z najbardziej pusta lafirynda jaka znam. Nie wytrzymalam.. pisalam jak moze mi to robic po tak krotkim czasie, pisalam do niej, bo juz od dawna chciala z nim cos... a on? Powoedzial, ze jestem wariatka, ze mam sobie go odpuscic i zostawic go w spokoju, bo nigdy nie bedziemy razem... boze, jestem taka glupia. Ponizam sie tylko przed nim, a on ma nagle to gdzies... jak to mozliwe zeby nagle przestac kochac? Prosze pomozcie mi jakos. Wiem, ze moje zachowanie jest chore, ale ja nie potrafie... to tak bardzo boli. Mam wrazenie, ze niedlugo zwariuje.. nie spie, nie jem prawie nic i najgorsze jest to, ze wciaz sie przed nim ponizam..

Odnośnik do komentarza

sorry ale on ma rację, wypisywaniem do niego i do tej dziewczyny robisz z siebie wariatkę i na pewno tym sposobem nie zwrócisz jego uwagi. Odpuść, zajmi się sobą, bo takim zachowaniem robisz się żałosna. Miej swój honor. Nie chce Cię, kręci z lafiryndą, mówi się trudno, widać taki jest i nie ma co nad nim płakać. Ale nie ośmieszaj się. Jak boisz isę ze dasz rade, to skasuj numer, oddaj komuś telefon itp?

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

Takim postępowaniem nic nie zdziałasz, nie spowodujesz że on do ciebie wróci. Niestety czasami uczucia się wypalają, nawet jeśli na początku są one bardzo płomienne.
Wypisywaniem do niego i jego znajomej tylko narobisz sobie kłopotów i wstydu. Zrazisz go jeszcze bardziej do siebie. Odszedł i z waszego związku nic nie będzie.
Postaraj się czymś zająć, spotkać się z przyjaciółką, wyjechać gdzieś na weekend, zająć się uprawianiem sportu itp. Rób wszystko by skupić się na sobie a nie na tym co było kiedyś. Zamknij ten rozdział, im szybciej to zrobisz tym łatwiej będzie Ci rozpocząć nowe życie

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście nie ma sensu, żebyś się z nim kontaktowała. Tym bardziej z tamtą dziewczyną, w koncu na siłę go za sobą nie ciągała. Skoro zakończył związek, to widocznie mu na Tobie nie zależało, nie ma co go żałować.
Dlaczego tak bardzo się na nim koncentrujesz? Czy nie ma czegoś pozytywnego w Twoim życiu, co by mogło przyciągnać Twoją uwagę? Rodzina, przyjaciele, znajomi, hobby, zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa2134

Juz jest o wiele lepiej, dzieki dziewczyny za rady! :) Pojechalam do klubu i wybawilam sie z przyjaciolmi. Oczywiscie musialam go tam spotkac i byl strasznie skruszony.. mowil mi, ze bardzo mnie kocha, ze chcialby jeszcze kiedys wrocic itd. Ale staralam sie tym nie przejmowac

Odnośnik do komentarza

~kasiaa2134
Juz jest o wiele lepiej, dzieki dziewczyny za rady! :) Pojechalam do klubu i wybawilam sie z przyjaciolmi. Oczywiscie musialam go tam spotkac i byl strasznie skruszony.. mowil mi, ze bardzo mnie kocha, ze chcialby jeszcze kiedys wrocic itd. Ale staralam sie tym nie przejmowac

Bardzo rozsądnie. :) Im dalej, tym lepiej będziesz sobie radziła z tym co było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...