Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze, brak pracy i dziewczyny


Gość anonimamniejuz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimamniejuz

Witam was, właśnie zastanawiam sie nad samobojstwem. Kilka razy probowalem ale nie dalem rady, to nie jest takie łatwe. Mam kolegow ale tez i wrogow, dziewczyna mnie zostawila za moje podejrzenia. Myslalem ze ma kogos na boku ale powod zmiany jej zachowania byl inny. Nie umiem robic tego co kocham, zdalem mature egzamin zawodowy, nawet staż odbyłem. Nie moge teraz znaleźć pracy. Co jest najgorsze brak mi checi do zycia, brak mi juz sil do walki z problemami. Chcialbym umrzeć lub wyjechać do innego miasta gdzie mnie nikt znac nie będzie, pracować tam. Ale jestem za malo odwazny zeby tak zaryzykować. Obawiam sie ze jutro moge upaść z sil do konca, brakuje mi kogoś do wsparcia.
Mogli byście mi cos doradzic czy jak?

Odnośnik do komentarza

Myśli i próby samobójcze to poważne objawy, których nie wolno bagatelizować. Do tego dochodzą potencjalnie trudne wydarzenia życiowe - rozstanie z dziewczyną, trudności w znalezieniu pracy. Uważam, że powinieneś skonsultować się z lekarzem psychiatrą, bo niewykluczone, że rozwinęła się u Ciebie depresja. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...