Skocz do zawartości
Forum

Związek z puszystym partnerem


Gość Rossalinda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rossalinda

Co sądzicie o związkach gdzie facet jest puszysty a laska szczupła? Sadzę że w tę stronę one spotykają się z mniejszą akceptacją niz w przypadku puszysta laska i szczupły facet.... Ja jestem w takim związku własnie, gdzie mój chłopak to taki misio, ma nadwagę i brzuszke. Ja zaś jestem drobna i nie raz słyszałam że musi mieć dużo kasy skoro z nim jestem...

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Hm.. ja tez widziałem na ulicy wiele par, gdzie panna jest fajna zadbana, ładna a jej chlopak yy no wręcz brzydki itp ;) i tez myślałem sobie że albo jest bogaty albo nie wiem ze taka panna na niego poleciała ;p zawsze mozna miec nadzieje ze z miłosci i wygląd nie ma znaczenia chodz w dzisiejszych czasach cieżko w to uwierzyc ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Letissja

ogólnie wydaje mi się, że rzeczywiście jest większe przyzwolenie na związek puszystej dziewczyny i chudego chłopaka niż na odwrót. Może wynika to, że grubszy facet kojarzy się z zaniedbaniem....

Odnośnik do komentarza

Tu chyba nie chodzi o panów zmęczonych życiem, degustujących piwo pod sklepem :)
To jest indywidualna sprawa każdej pary, mnie tam zawsze dziwiła sporo różnica wieku a czy któreś jest otyłe, garbate to co w tym złego?
Ludzie postrzegają otyłość jak pewnego rodzaju ułomność u faceta, lenistwo, lecz i również status.
Swego czasu rezygnując z siłowni, mając siedzący tryb pracy, kilogramów przybyło. Z tygrysa zrobił się misio, początkowo były obawy w oczach 50kg kruszynki, jednak siła w ramionach pozostała i chęci do współpracy. Jedyne uwagi były co do pupy, przez siedzenie w pracy stała się mniej obfitsza :)
Co do tej kasy to mi zawsze kobieta powtarza, że wyglądam na takiego co ma, cóż nie moja wina, że mniej się orientuje w temacie metek na ubraniach niż ja, kwestia stylu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...